מה חובה להכין לפני שעושים טיול ג'יפים בדובאי?

דובאי מציע למטיילים חוויה המשלבת בין השופינג בקניוני הענק שבה וביקור בארמונות ומסגדים גדולים ובין מסלול של טיול בדיונות החול שבמדבר.

במסגרת טיול הג'יפים שניתן לעשות בדובאי, תוכלו ליהנות מצפייה בנופים מרהיבים, מביקור בשווקים תוססים ובמאהלים בדואים ובכך להעשיר משמעותית את החופשה שלכם בדובאי.

 

אטרקציות בטיול במדבר

במידה ואתם מתכננים להגיע לאבו דאבי, דעו כי אחת האטרקציות שלא כדאי לפספס שם היא טיול הג'יפים בחולות המדבר.

אם אתם מחובבי ההרפתקאות, טיול הספארי בדובאי עשוי למצוא חן בעיניכם. מדובר בטיול המתבצע ברכבים יעודיים לכך ובמהלכו נהנים המטיילים גם מצפייה במופעים מסורתיים, מארוחת ערב, מעישון נרגילה, מטיול על גמלים ועוד. אחד הדברים האטרקטיביים במיוחד, שיכולים המטיילים לעשות במהלך טיול ג'יפים בדובאי הוא גלישה על חולות המדבר, באמצעות גלשנים. מדובר בחוויה הממלאת את המטיילים באנדרנלין במהלך הגלישה, אך חשוב לציין שהיא לא בהכרח יכולה להתאים לבעלי לב חלש.

טיול הספארי במדבר בדובאי עשוי לשדרג גם הוא את החופשה, עבור המטיילים, שכן, מדובר מדובר באטרקציה שמתאימה לאנשים שאוהבים טבע ובעלי חיים. מעבר לכך, באטרקציה זו יוכלו המטיילים ליהנות מהנסיעה על דיונות החולות במדבר ולהתפעל מהמראה של החולות ושל הנופים שבדרך.

 

הכנה בטרם היציאה לטיול

יש לציין כי המדבר בדובאי הינו גדול מאוד ולא תמיד קל להתמצא בו, באופן עצמאי ולכן, ההמלצה היא לא לעשות את הטיול הזה לבד. קחו בחשבון כי אם תבחרו לנסוע לבד במדבר בדובאי, אתם עלולים ללכת לאיבוד במהלך הטיול ובנוסף לכך, גם תפסידו את ההופעות, את הארוחה ואת שאר האטרקציות המיוחדות שיהיו במהלך הטיול.

טיולי הספארי במדבר בדובאי הם מלהיבים ומהנים, אך כדאי לקחת בחשבון כי הרכבים שבהם נוסעים המטיילים במדבר, מבצעים במהלך הנסיעה – פניות חדות ומטפסים על אזורים תלולים. עבור מי שלא עשה הכנה מראש לקראת הטיול בחולות המדבר, הדבר עשוי לגרום לאי נעימות, במידה ואינו מתחבר לטיולי שטח וכד'. בטרם יציאתכם לטיול הג'יפים במדבר, כדאי לכם לעשות בירור בנוגע לנהג מומלץ, בעל ניסיון, שאיתו יהיה לכם שווה לעבור את הטיול בבטחה ובמקסימום כיף.

בנוסף, חשוב לציין כי השמש במדבר בדובאי עשויה להיות חזקה ולכן, בטרם יציאתם לטיול, כדאי להצטייד בדברים שיקלו על שהייתכם במדבר, כגון: משקפי שמש, קרם הגנה, כובע מתאים, מים או שתיה קרה, בגדים נוחים וכל דבר נוסף שאתם רואים לנכון שהוא יוכל להקל עליכם במהלך השהות בחום של המדבר ולהגן עליכם מפני השמש הקופחת.

 

לסיכום

טיול הג'יפים בדובאי מהווה אטרקציה מהנה עבור מטיילים שמעוניינים לשדרג את שהותם בדובאי ולשלב פעילות אקסטרים, מלבד בילוי בחופים, במסעדות ובמרכזי הקניות שקיימים בעיר. השהייה במדבר, במסגרת הטיול בג'יפים, מחייבת התכוננות מראש, בכדי לצלוח את החום השורר במדבר ולעבור את הטיול בנוחות וברוגע.

 

טיול במדבר

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו