יוצאים לחופשת חברה – איך לדאוג לקייטרינג מוצלח

 כשיוצאים לחופשת חברה צריך לדאוג לכל מיני פרטים קטנים שיאפשרו שהחופשה תבוא לידי ביטוי על הצד הטוב ביותר. כחלק ממסגרת מדריכים שכתבנו בנושא, בחרנו הפעם להתמקד בבחירה של קייטרינג מוצלח. אם קראתם את המדריכים הקודמים שלנו וגם אם לא, אנחנו מזמינים אתכם להבין איך תוכלו לדאוג לכך שיהיה באירוע החברה שלכם קייטרינג לא פחות ממוצלח.

 

הרקע לכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי, כפי שכבר ידוע לכם, כתבנו כחלק מסדרת מדריכים שעוסקת בהסברים והדרכה אודות ארגון חופשת חברה על הצד הטוב ביותר. למקרה שלא קראתם את המדריכים הקודמים, נספר לכם שהמניע שלנו לכתיבת מדריך זה בא לידי ביטוי בגלל שהתבקשנו בעצמנו לארגן חופשת חברה לא מזמן והיינו צריכים להתחיל הכול מ – 0. הבנו שעלינו לבדוק פרטים אודות כל דבר ודבר שנארגן והגענו למסקנה שאם אנחנו כבר עורכים בירור מעמיק, שווה להוציא על כך מדריכים שיסייעו גם לאחרים שיהיו במעמד זהה לשלנו וכך יצא.

 

איך לדאוג לקייטרינג מוצלח? השלב ה – 1

 

בשלב הראשון אתם צריכים לערוך בירור מקיף אודות עובדי החברה. שכן, יש חברות שיש בהם רוב או אפילו חלק של שומרי כשרות. במצב שכזה, אתם תצטרכו לחפש קייטרינג בצפון שמתאים לשומרי כשרות או לבחור בקייטרינג שאינו כשר ולדאוג לשומרי הכשרות למנות נפרדות (אנו ממליצים על האפשרות הראשונה מבין השתיים). אנחנו למשל בחרנו את קייטרינג היצירה שהתאים לכלל העובדים.

 

איך לדאוג לקייטרינג מוצלח? השלב ה – 2

בשלב זה אתם צריכים לערוך חיפוש ממוקד אודות הקייטרינג שבחרתם. כן, זה עדיין לא שלב יצירת הקשר. כעת אתם צריכים לחפש פרטים אודות החברה של הקייטרינג ולבדוק אם היא נחשבת למומלצת ומוצלחת. אנחנו ערכנו בירור בדרכים הבאות:

  • פרסום פוסט בפייסבוק
  • חיפוש פוסטים שנכתבו קודם לכן בקבוצות בפייסבוק
  • חיפוש המלצות שנכתבו בגוגל בלשונית הביקורות

כך התאפשר לנו לדעת אם בחרנו בקייטרינג טוב ומומלץ או שמא, אם אנחנו צריכים לבצע את השלב ה -2 מחדש כדי לערוך חיפוש אחר חברה אחרת.

 

איך לדאוג לקייטרינג מוצלח? השלב ה – 3

בשלב השלישי אתם כבר צריכים להיות עם קייטרינג מוצלח ומומלץ. כך שנותר לכם רק ליצור קשר עם נציג מטעם החברה ולבדוק איזה מנות הם מציעים. חשוב לבדוק אם מדובר בקייטרינג בשרי או חלבי ולבחון מהן המנות שיתאימו ביותר לכם ולשאר עובדי החברה. בשלב זה אתם גם צריכים לבדוק אם יש למי מהעובדים רגישות למאכלים מסוימים כדי שתדעו להימנע מלהזמין מנות עם מרכיבים אלו.

 

כמה מילים לפני סיום המדריך

תכף המדריך מסתיים וזה הזמן שלנו לומר לכם שאנחנו שמחים שקראתם את המדריך שהציג בפניכם את הדרך הנכונה לבחירת קייטרינג לחופשת החברה שלכם. מאחלים לכם שתבחרו נכון ושתיהנו מכל ביס! שיהיה בתיאבון!

חופשת חברה

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו