3 רעיונות למתנות מרגשות ליולדת ולתינוק

לידה היא אירוע מרגש ומיוחד שמצריך מאתנו, קרובי המשפחה, החברים והמכרים, למצוא מתנה ליולדת ולתינוק שתהיה לא רק שימושית, אלא גם מרגשת. המדריך הנוכחי עולה לרשת כדי להקל עליכם במציאת המתנה שתענה על הקריטריונים שצוינו קודם לכן, כדי שתבחרו נכון בכל פעם מחדש. קראו את השורות הבאות ותיחשפו ל – 3 הרעיונות הטובים ביותר שלנו.

 

שובר להזמנת אחות לילה

נמליץ לכם לפנות ל"אחות לילה" מומלצת אם יש לכם תקציב גבוה. נסביר שמדובר באחות (בהקשר של בית חולים ולא קרבה משפחתית, כן?) שמגיעה לבית היולדת בשעות הערב ונשארת עם התינוק עד אור הבוקר.

מדובר במתנה מושלמת, משום שהיא מעניקה ליולדת זמן אישי. במהלכו, היא יכולה לישון, לאכול, להתקלח ולהתפנות לענייניה. נדגיש שמדובר בשעות קשות עבור האימהות הטריות, משום שהתינוקות הרכים סובלים לא פעם מגזים שמקשים עליהם ומובילים לבכי רב.

תינוק עד

מארז "האפי אוור" מפנק

מי מכם שלא זכו בלוטו לאחרונה ורוצים להעניק מתנה מרגשת, אישית ואיכותית צריכים לבחור במארז האפי אוור מפנק. נסביר שעלי פניו, אתם עשויים לחשוב שזוהי מתנה ליולדת עצמה בלבד, אבל האמת היא שגם הבייבי צפוי ליהנות ממנה. שכן, אמא שמעניקה לעצמה זמן איכות עם שוקולדים טעימים וכוס יין מבעבע, תהיה אמא רגועה ומכילה יותר.

 

מארז מתנה מקיף לתינוק

אחת המתנות הנפוצות ביותר שניתנות ליולדות ברחבי הארץ והעולם בשנים האחרונות היא מארז מתנה לתינוק שנולד. נסביר בקצרה במה מדובר עבור מי שנחתו במדריך הנוכחי לאחר שהות ממושכת בירח (או שמסיבה כלשהי לא היכרו בטרנד שצפוי להישאר פה למשך שנים). הכוונה למארז שמכיל את כל הדברים שתינוק צריך בימים והחודשים שלאחר הלידה, למשל:

  • חיתולי טטרה רכים
  • מחזיק מוצץ
  • סינר
  • שמיכה לעגלה ועוד

נציין שיש מגוון עצום של מארזים מסוג זה, כך שכל אחד יכול לבחור את המארז המתאים מבחינת מין הילוד והפריטים שדרושים ליולדת (במידה יש לכם היכרות מעמיקה עמה).

 

כך תבחרו את המתנה המתאימה ליולדת

רגע לפני סיום המדריך, עליכם לדעת שיש דרך שתקל עליכם בבחירת המתנה ליולדת. מדובר תחילה בבחירת התקציב המתאים לכיס שלכם, שכן, זה ינחה אתכם בקלות. כך שאם יש לכם תקציב גבוה במיוחד, תוכלו להעניק את השובר לאחות לילה יחד עם מארז מתנה לתינוק או התינוקת.

במידה ויש לכם תקציב בסיסי, בדומה לרבים מאתנו, תוכלו לבחור במארז מתנה בלבד או להוסיף אליו גם מארז מתוקים.

 

מילים אחרונות לסיום

אלה היו 3 הרעיונות שיקלו עליכם בבחירת מתנה מרגשת ליולדת ולתינוק. כעת אתם יודעים איך לבחור את המתנה המתאימה ביותר, כך שתצטרכו רק ליישם את הטיפ שהוצג בפסקה הקודמת ולבצע רכישה. נאחל בהזדמנות זו שיהיה במזל טוב ושתמיד תבחרו נכון.

אמא ותינוק

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו