5 שימושים לקופסאות קרטון מעוצבות

מאז שהאינסטגרם והרשתות החברתיות נכנסו לחיינו, עולם המיתוג והשיווק הפך למתקדם ומאתגר הרבה יותר.

מחד, היכולת להגיע עם המותג שלך אל בית הלוקח הופכת לקלה יותר, מאידך, התחרות בין שלל המותגים הופכת לקשה יותר.

המזל הוא שכיום, יותר מאי פעם, לא חסרות דרכים לקדם ולהבליט את המותג שלך.

בין אם על ידי גרפיקות, לוגו, צבעים ייחודיים ופרסומות ברשתות – יש מגוון רחב של אפשרויות לקדם את המותג.

אחת הדרכים המובילות בימינו ליצור יחודיות וערך מוסף למותג שלך הוא הקופסא. נכון, אומרים שאסור להסתכל על הקנקן אלא במה שיש בתוכו, אבל מה לעשות שבעולם שבו החיצוניות חשובה לכל, האינסטגרם הפך פופולארי ו"אנבוקסינג" (אקט ההוצאה של המוצר מהקופסא) הפך לחלק מחוויית הרכישה – צריך להסתכל גם על המעטפת?

בעזרת קופסא ייחודית ומעניינת תוכלו ליצור מערך אחיד למותג שלכם, שישדרג אתכם עד מאוד. מדובר בכלי עסקי עוצמתי לקידום העסק, וכיום יותר מאי פעם אין גבול לאפשרויות שעומדות בפניכם

5 שימושים אפשריים לקופסאות קרטון מעוצבות

 

קופסאות מעוצבות לתעשיית הפארמה: תרופות ותכשירים

בכל הנוגע לקוסמטיקה, תרופות ותכשירים – תוכלו להיעזר בשלל קופסאות קרטון מעוצבות בגודל קטן ובינוני, קופסא עם מראה נקי ומדויק, תהפוך את חווית הרכישה של הלקוח למוצלחת עוד לפני שהשתמש בתכשיר.

 

קופסאות ידידותיות לסביבה

בעזרת שימוש בחומרים מתאימים, תוכלו למתג את הקופסאות שלכם גם כיפות ומעוצבות היטב וגם כידידותיות לסביבה. היום, בעידן שבו הפלסטיק ושאר החומרים המזהמים שולטים היטב בשוק, תוכלו להפוך למיוחדים ומתחשבים יותר על ידי שימוש בקופסאות גם נראות טוב וגם עוזרות לכדור הארץ שלנו.

 

קופסאות מיוחדות למתנות ומוצרי פרימיום

פעמים רבות, בעלי עסקים שמוכרים מוצר יוקרתי, תוהים כיצד להעניק לו את הרושם הזה של מוצר "פרימיום". לפעמים, המוצר עצמו לא מספיק כדי לשכנע את הלקוחות שמדובר במוצר יוקרתי, ולפעמים גם אם המוצר עצמו משכנע, האריזה הופכת אותו למשכנע הרבה יותר (קחו את אריזת האייפון לדוגמא). בעזרת עיצוב קופסאות תוכלו להפוך את המוצר שלכם ליוקרתי ונחשק.

 

קופסאות שמעוצבות גם למשלוחים

בעידן שבו המשלוחים הופכים לפופולאריים יותר ויותר, העיצוב חשוב, אך גם העמידות של הקופסאות חשובה. אם חשבתם שקופסא יפה לא יכולה להיות גם קופסה שתשרוד משלוחים של מאות קילומטרים – טעיתם. בעזרת עיצוב קופסאות מיוחדות תוכלו לדאוג לאריזה שתהיה יפה וגם תשרוד את המסעות שהיא עוברת ברחבי הארץ.

 

קופסאות מעוצבות למשקאות ומזון

למען האמת, התחום הזה קיים כבר שנים, חברות המשקאות והמזון הבינו שכדי לעניין את הצרכן ברשתות הסופר הן צריכות למשוך את תשומת ליבו ע"י אריזה מעניינת. אולם, מרגע שמשלוחים הפכו לפופולאריים יותר בחודשים האחרונים, חברות המזון והמסעדות הבינו שעליהן להשקיע גם בעיצוב קופסאות ייחודיות לאוכל ולמנות שמגיעות לבית הלקוח.

 

קופסה

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו