5 דברים שכדאי לדעת לפני השכרת מנוף סל

כולנו רואים כמעט על בסיס יום יומי את מנופי הסל בשכונה, בכבישים בחללים סגורים ופתוחים. ואכן מנוף מסוג זה מתאים למגוון רחב של עבודות בגובה. הנה 5 דברים שחשוב לדעת לפני שאתם שוכרים את מנוף הסל.

 

1 – גודל הסל

סלי ההרמה של המנוף מיוצרים בגדלים מגוונים על מנת לאפשר העמסה של משקלים שונים כמו ציוד או בני אדם. קיימים סלים אשר מתאימים לנשיאה של אדם אחד וציוד אך קיימים סלים עבור משימות עבודה מורכבות יותר שדורשות יותר ציוד ויותר עובדים. התייעצו עם מומחי חברת ההרמה עבור הסל המתאים ביותר לעבודה שעבורה אתם משכירים את המנוף.

 

2 – ממשק השליטה על הסל

ברוב מנופי הסל ממשק השליטה של הסל נמצא בתוך הסל מה שמאפשר צמצום של סיכון לתאונה מאחר ואין צורך באדם חיצוני אשר שולט בסל מבלי לדעת מה מתרחש בפנים. בטיחות של מנוף סל גבוהה משמעותית כאשר השליטה נעשית ע״י העובדים הנמצאים בפנים וכך הם יכולים לדעת מתי הם מוכנים לתזוזה, פתיחה או סגירה של שער הסל.

 

3 – יתרונות מנוף סל

היתרון המשמעותי ביותר של מנוף הסל הוא הבטיחות הרבה שמבטיח סל הנשיאה. בעזרת מנוף הסל ניתן לסיים עבודות במהירות ויעילות מאחר והוא גמיש ונע באופן אנכי ורוחבי כך שאפשר להגיע אתו כמעט לכל מקום בגובה רב. מנוף הסל מגיע לגובה השיא שלו במהירות רבה בניגוד לפתרונות מסורבלים אחרים מה שמייעל את העבודה והופך את הזמן שלנו לפרודוקטיבי הרבה יותר.

 

4 – לאילו עבודות מתאים מנוף סל?

מנוף הסל מתאים למגוון רחב של עבודות ומוסדות ועסקים פרטיים רבים עובדים אתו. בין העבודות בהן ניתן להיעזר במנוף סל הן בניה ושיפוצים- מנוף הסל הופך את העבודה בגובה ליעילה מאוד מאחר והוא גמיש מהיר ובטוח מאוד עבור העובדים.

תחום שני שבו מנוף הסל משתלב הוא גינון וגיזום- בעזרתו ניתן להגיע לצמרות העצים בצורה בטוחה. תחום שלישי הוא תחום התשתיות כמו טיפול בחשמל או קווי תקשורת. מאחר והזרוע גמישה ניתן לטפל בבעיות אלו ללא הפרעה ופגיעה בתשתיות.

 

5 – סוגי הזרוע של המנוף

למנוף מסוג זה קיימות שתי סוגים של זרועות- זרוע מפרקית וזרוע טלסקופית. זרוע מפרקית היא הנפוצה ביותר, יכולת הגמישות שלה גבוה יותר והיא יכולה להגיע למקומות רבים ולהתגבר על מכשולים כמו מרפסות, עמודי חשמל, עצים ועוד. במת זרוע טלסקופית מאפשרת גם כן עלייה לגבהים שונים אך היא פחות גמישה מהזרוע המפרקית.

מנוף הסל הוא כלי הרמה נפוץ בעולם הבנייה, השיפוץ, התיקון והגיזום. דברים חשובים שאנו לא יודעים עליו כמו גודל הסל, ממשק השליטה וסוגי הזרוע משפיעים על ההחלטה שלנו לבחור במנוף סל מסוג כזה או אחר ולבוא מוכנים לחברת ההשכרה.

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו