4 שלבים לתיבול הזוגיות שלכם

הגעתם לשלב שאתם פונים למאמר באינטרנט לגבי תיבול הזוגיות? כנראה שאתם צריכים עזרה, וזה בסדר.

זוגיות טובה מתפתחת בעיקר סביב חוויות – וזו הדרך לגרום לה לא להפסיק לצמוח.

קבלו כמה רעיונות בסיסיים שהמהות שלהם היא אותה המהות – לעבור יחד הרפתקאות.

 

  1. לקרוא יחד ספר

כן כן – כדי לשמור על נושאי שיחה שלא מסתכמים במה אכלתי היום ואיך היה מעייף בעבודה, קיים צורך תמידי למצוא נושאים אחרים שילבו את השיחה ויתנו פתח להכיר את תפיסת העולם אחד של השנייה עוד ועוד.

זה ממש לא חייב להיות ספר פילוסופיה, אפילו סיפור ברמת הארי פוטר ומעלה, כזה שיאפשר לכם לרכל על דמויות ולשער השערות על מה יקרה הלאה (כי בואו נודה על האמת – אין על לשון הרע כדי לגבש מערכת יחסים בין אנשים, ולשון הרע לגבי דמויות היא מעשה חסר מצפון ולכן הקב"ה מאשר!).

 

  1. לנסות דברים שונים במיטה

סקס הוא לא הכל אבל אין ספק שגם במיטה אסור שיהיה משעמם. גם המיניות ביניכם היא אוסף של חוויות שונות ומיוחדות, והריגוש שבהן הוא חלק בלתי נפרד מהקשר.

נסו תנוחות שונות, אביזרי מין שיכולים להגביר את העונג המיני – ויברטור, טבעת רטט, דילדו, פלאג אנאלי למי שאוהב/ת  וכו'.

 

  1. לבשל יחד

בין אם אתם בשלנים ובין אם לאו – שיתוף פעולה במטבח הוא חוויה מגבשת שמשאירה הרבה זכרונות טובים שהתוצאה שלהם טעימה או חלילה מצחיקה – ובכל מקרה סיבה להעלות חיוך. פתחו ספר מתכונים או חפשו בגוגל את המאנץ' הנוכחי, ושיהיה בתיאבון!

 

  1. טיולים

נכון – התקופה הזו היא לא הזמן האידאלי לצאת לחופשה ברומא, אבל היתרון במגבלות הוא שהן מכריחות אותנו לחשוב יצרתי במסגרתן.

סעו לטייל בכל מקום אפשרי. והכוונה היא לכל מקום אפשרי. תבחרו עיר שלא חשבתם שמישהו אי פעם ירצה לטייל בה, ואליה תיסעו – תכירו את האטרקציות שלה, גם אם הן כיכר שעושה אורות, ואולי אפילו ייצא לכם לפרנס איזה עסק קטן.

רוצים עיר כדוגמה? חדרה.

בחדרה אפשר להעביר יום כיף גדוש בתחנות. יש בה חוף יפהפה, מוזיאון מלחיות ופלפליות, פארק נחל חדרה, והכי חשוב – נוף לארובות שאין לו תחליף.

בסופו של דבר רק חוויות ישמרו על הזוגיות שלכם, רק שלכם. הזכרונות שיצטברו אצלכם כאינספור בדיחות פרטיות ומי ייתן שגם סיפורים לנכדים – הם אלה שיהפכו את הקסם שאתם מוצאים האחד בשנייה לנצחי.

 

זוג בטיול

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו