4 סימנים לבגידה

למרות הרצון של כולנו לחיות ביחד עם הסוף עם בן הזוג האהוב, כולנו יודעים שבגידות הן לא פעם חלק מהחיים.

איך באמת אפשר לדעת אם בן הזוג בוגד או לא? והאם יש סימנים שיכולים להעיד על כך?

 

החיבור האינסופי לטלפון הנייד

אם אתם שמים לב שבן הזוג כל היום עם הנייד ולוקח אותו אפילו לשירותים, מה שהוא כלל לא נהג לעשות בעבר, בהחלט יכול להיות שהוא מסתיר משהו. אומנם לא בטוח שזו בגידה, כי אולי הוא בסך הכול מארגן לכם מסיבת הפתעה, אך אם מדובר על תקופה ממושכת, בהחלט עלול להיות שזה העניין.

 

ההתעסקות האובססיבית במראה לו

עד היום בן הזוג שלכם מעולם לא עמד כל כך הרבה שעות מול המראה? לאחרונה הדבר היחיד שהוא מדבר עליו זה דיאטה, פעילות גופנית ובגדים? אם כך, עלול להיות שגם זה מעיד על בגידה. הוא רוצה להיראות טוב עבור אותו אדם שאיתו הוא מנהל רומן ולכן בהחלט ניתן לומר שזה עוד סימן שעלול להעיד על חוסר אמינות במערכת היחסים.

 

חוסר חקר מיני

עד לא מזמן יחסי המין שלכם היו עשירים, מעניינים ומסעירים? בחודשים האחרונים חל שינוי משמעותי בעניין הזה? עלול להיות שזה עוד סימן לבגידה. בן הזוג ממלא את הצורך המיני שלו במקום אחר ולכן באופן אוטומטי אתם נראים פחות מעניינים ומושכים.

 

פגישות אינסופיות עם "קולגות מהעבודה"

פתאום, בבת אחת, בן הזוג יוצא לאינספור פגישות עבודה בשעות מוזרות? הבוס שלו החליט לשנות את ההרגלים ולהיפגש איתו, בגלל פרויקט דחוף, דווקא בשעות הערב? אל תהיו תמימים, עלול להיות שזה עוד סימן לבגידה.

 

מה באמת כדאי לעשות בנידון?

אם חלק מהסימנים האלה מופעים אצל בן הזוג שלכם ואם אתם רוצים לדעת איפה באמת עומדים הדברים, עכשיו זה הזמן הנכון לפנות אל חוקר פרטי מנוסה. זה נכון שתוכלו לעקוב אחרי בן הזוג שלכם בעצמכם ולראות איפה הוא באמת מבלה, אך לא בטוח שזה כדאי. ראשית, זה עלול להיות מכאיב מידי מבחינה רגשית, ושנית, צריך גם לדעת איך לבצע מעקב. לכן, אם אתם יכולים לפנות אל חוקר פרטי שישפוך אור על הדברים ויגלה לכם באיזו מציאות אתם באמת חיים, למה שלא תעשו זאת?

 

בחירת משרד החקירות הנכון

מאוד מומלץ לבדוק לאיזה משרד חקירות אתם פונים, כי כמובן שיש הבדל בין חקירה כלכלית ובין חקירת בגידות. לכן רצוי לברר מה תחום ההתמחות של החוקר שבו אתם בוחרים, כי אם אפשר יהיה לבחור חוקר שמנוסה בתחום שבו אתם זקוקים לעזרה, למה לוותר על כך? אין כאן מקום לטעויות ובהחלט רצוי לבחור בחוקר הנכון שיוכל לעזור לכם להבין מה באמת עושה בן הזוג שלכם כשאתם מביטים לצד השני.

 

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו