מעצבים את חדר השינה? הכירו 4 סוגי ארונות בגדים

ארונות קיימים בעולם על מנת לעזור לנו לשמור על הבית מסודר, לספק אחסון נגיש לפריטים שאנו זקוקים להם בשגרה כמו בגדים ונעליים, ולמזער הפרעות חזותיות בעיצוב הבית שלנו. כי מי רוצה להחזיק את החפצים שלו מפוזרים בכל מקום, או רחמנא לצילן, בשקיות?! במאמר הבא, נבחן את סוגי הארונות השונים הקיימים בשוק – בתקווה, שהוא יעזור לכם לבחור את הארון המושלם עבורכם!

 

חדר ארונות – יוקרתי ומפנק

בואו נתחיל בבחירה של הסלבס ועשירי העולם – חדר ארונות. למעשה מדובר בחדר קטן, המוצמד בדרך כלל לחדר השינה. חדרי ארונות מספקים מקום אחסון בשפע עבור כל החפצים היקרים שלכם – ויקלו על חייכם – ועל מלאכת ההתארגנות בבקרים. כמו כן, אם אתם אוהבים פריטי יוקרה כמו נעליים ותיקים של מעצבים, חדר ארונות הוא הכרחי על מנת לשמור עליהם במצב אופטימלי. מישהו אמר פראדה?

חדר ארונות

ארונות הזזה – עיצוב אלגנטי ופונקציונלי

אוהבים עיצוב מודרני ואלגנטי – אבל לא רוצים להתפשר על איכות? ארונות הזזה הם הפתרון המושלם עבורכם. מדובר בסגנון פופולרי ביותר בישראל – בה, כידוע, רוב הבתים אינם גדולים מספיק עבור חדר ארונות, או אפילו בשביל ארון עומד. אחד היתרונות הבולטים של סגנון זה הוא מראה נקי ומעודן.

ארון הזזה משתלב בקירות החדר באופן מושלם – בדומה למטבחים ובתים מודרניים. כמו כן, ארונות הזזה כוללים גם מדפים וארונות בהמוניהם, ומספקים שפע של מקום אחסון לאביזרים, נעליים וחפצים אישיים אחרים. בנוסף – גודלם הנדיב מאפשר שמירה על הסדר – בקלות.

 

ארון עומד – לקלאסיים

הידעתם? ארונות עומדים נמצאים בשימוש בני אדם כבר בימי הביניים. עם זאת, עם כניסתם של סגנונות פונקציונליים כגון ארונות הזזה וחדרי ארונות, אנשים ממאנים לקנות ארונות עמידה בימינו. הם מעט מסורבלים וקטנים, שלא נאמר יקרים. זה לא אומר שחובבי הז'אנר צריכים להימנע לחלוטין מלקנות ארון עומד.

יש משהו יפה, קלאסי ו"רטרו" בארון עומד. אם אתם מחפשים אחד כזה, אנחנו ממליצים לעשות סיבוב בחנויות עתיקות, שווקי פשפשים וירידי וינטג'. לחובבי העשה-זאת-בעצמך: אתם יכולים לצבוע את הארון בצבע חדש, או לכסותו בלקה מבריקה. טיפ נוסף: אם יש לכם הרבה בגדים וחפצים, אולי לא כדאי לרכוש ארון כזה כי הוא מכיל פחות מקום מאחרים.

 

ארון פינתי – למקסם, למקסם, למקסם

ארונות פינתיים נועדו להתאים לאזורים הזוויתיים של החדר שלכם – על מנת לספק מקום אחסון לפריטים האישיים שלכם. ארונות בגדים אלה כוללים מכילים, בדרך כלל, שילוב של חלל תלייה, מדפים ומגירות. הם מגיעים במגוון סגנונות וגדלים כדי להתאים לצרכים שונים ולהעדפות עיצוב שונות.

ארונות פינתיים הפכו פופולריים יותר ויותר בעיצוב הבית המודרני בשל היתרונות הייחודיים שלהם: הם ממקסמים את החלל, מגדילים את קיבולת האחסון, ניתנים לעיצוב לפי הטעם, ומציעים פרטיות למתקינים אותם. אנחנו ממליצים מאוד על שילוב ארון פינתי בחדר שלכם.

ארון פינתי

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו