4 ניאגרות ששווה להתקין בבית חדש

עוברים לבית חדש ומעוניינים בעיצוב חדשני ומפנק? תוכלו להתקין אסלה עם ניאגרה סמויה, תלויה או צפה או ליהנות מאסלה מתכווננת וחכמה, מזרמי מים, מסג' ואפילו ממוסיקה נעימה בשירותים. המאמר יציע 4 ניאגרות ששווה להתקין בבית החדש.

 

1 – ניאגרה סמויה

בניגוד לניאגרה רגילה הניאגרה הסמויה שקטה ומוסתרת בתוך הקיר כאשר האסלה שלה צפה. מבחינה אסטטית ועיצובית הניאגרה מוצלחת יותר מהניאגרה הגלויה לעין, אך החיסרון שלה הוא שלא ניתן לתקן אותה לבד במקרה של תקלה. אינסטלטורים בבאר שבע או בכל אזור אחר בארץ יוכלו לאתר את התקלה ולתקן אותה במקצועיות, גם אם הניאגרה סמויה. הם יגיעו למנגנון המפעיל אותה ללא צורך בשבירת הקיר. חיסרון נוסף הוא עוצמת השטיפה. באסלה עומדת המים מגיעים ממיכל שנמצא גבוה ובאסלה תלויה הזרם פחות עוצמתי. היתרון בניאגרה סמויה הוא המנגנון השקט שלה. ניתן לקום לשירותים בלילה ולהדיח את המים ללא חשש שהילדים יתעוררו. בנוסף האסלה התלויה שימושית וקלה לניקוי. גוף השירותים אינו עומד על הרצפה ולכן היא פנויה לניקוי מלמטה.

 

2 – ניאגרה חכמה

שירותים יפניים הם המילה האחרונה בתחום האסלות והניאגרות. השירותים מורכבים ממערכת דיגיטלית ושלט שבאמצעותם ניתן לכוון את האסלה ולחמם אותה בימים קרים. המערכת מאפשרת תפעול של זרמי מים לשטיפה אינטימית כמו בבידה בכיוונים שונים. בלחיצה על כפתור ניתן לקבל משב אוויר נעים לאזורים אינטימיים שנשטפו. לחיצה על כפתור אחר יפעיל מוסיקה נעימה או צלילים המטשטשים את קול הנפיחות. ניתן לשדרג את המערכת ולרכוש פונקציה המאפשרת מסג' באמצעות ברז השטיפה שזז קדימה ואחורה.

 

3 – לחצן חצי כמות

בשנים האחרונות מייצרים את כל סוגי הניאגרה עם לחצן חצי כמות. הסיבה לכך נעוצה בצורך לחסוך מים על מנת לשמור על הסביבה ועל הכינרת שהיא המקור העיקרי למי השתייה שלנו. עוד מהגן מלמדים את הילדים לעשות שימוש בלחצן חצי הכמות לצורך הטלת הצרכים הפחות כבדים ובלחצן הכמות המלאה לצורך מסיבי יותר. בין אם בחרתם בניאגרה גלויה ובין אם בניאגרה סמויה, חשוב להשתמש בלחצן חצי הכמות כדרך חיים.

 

4 – ניאגרה עם לחצן מחרס

מבחינה עיצובית, אסלה העשויה חרס ביחד עם מיכל הדחה מחרס משדרגים את השירותים. האסלה קטנה ואינה תופסת מקום רב וניתן להתאים אותה לאמבטיה בשל העובדה שהיא מחרס. בדומה לכך, ישנן אסלות נוספות שאין לוותר עליהן במעבר לבית חדש. לניאגרות סמויות ישנם דגמים רבים ביניהם ניתן למצוא אסלה עם טריקה שקטה של המכסה, אסלה מתכווננת באמצעות הזווית אליה היא מכוונת, אסלה מוגבהת המתאימה לנכים, אסלה מרופדת ועוד. ככל שהאסלה והניאגרה משוכללות יותר, כך רמת החיים עולה. התאימו את מתקן השירותים המתאים ביותר לצרכים שלכם ושמרו על מראה עיצובי, אלגנטי ויוקרתי.

שירותים

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו