4 מתנות שהגבר שלך רוצה באמת!

מה גברים רוצים – זוהי שאלה עתיקת ימים, בעלת חשיבות גדולה בחברתינו כיום. החל מוויסקי טוב, לסיגר קובני איכותי ועד לחולצה של השחקן האהוב עליו – במאמר זה נציג ארבע מתנות שהגבר שלך רוצה באמת.

 

הקדמה

מה גברים רוצים? לעיתים, אפילו הגבר שלך לא ידע מה הוא רוצה באמת. הגיע יום ההולדת שלו? חוגגים יום נישואים?  סתם בא לך לפנק אותו? האופציות שפתוחות לפניך אינסופיות – ויסקי מקאלן 12, חולצה של מסי, סיגר בוליבר, בושם של גוצ'י, הכל הולך. במאמר זה נציג את האופציות החמות שהגבר שלך הכי ירצה לקבל.

מבוא

4 מתנות שהגבר שלך רוצה באמת

כפי שכבר ציינו, האופציות לקניית מתנה לגבר שלך כמעט ובלתי נגמרות. עם זאת, קיימות מתנות ספציפיות שניתן להתאים בדיוק כדי שהגבר שלך יהיה מרוצה. להלן ארבע מהן:

 

    1. לאוהבי אלכוהול – וויסקי טוב

לאוהבי משקאות אלכוהולים, וויסקי טוב הוא הסיום הכי טוב ליום ארוך. וויסקי הוא משקה אלכוהולי המכיל לפחות 40% כוהל בבסיסו. הוא מגיע בעיקר מסקוטלנד, מאירלנד, מארצות הברית ומיפן. כל וויסקי והנישה שלו, כל וויסקי והמחיר שלו, כל וויסקי והטעם המיוחד שלו. אנו ממליצים על מקאלן 12 (Sherry Oak 12 Years Old Single Malt – The Macallan), וויסקי בעל טעם עמוק ומדוייק. אם הגבר שלך אוהב אלכוהול, הוא יעוף על המקאלן 12.

 

    2. לאוהבי הכדורגל – חולצה מקורית

אוהבי הכדורגל יידעו להעריך חולצה מקורית של הקבוצה אותן אוהדים. זוהי החולצה שילבשו למשחקים עם חברים, לאירועים בנוסח קז'ואל ואף לעיתים ביום יום. בכדי לבחור את החולצה הנכונה, מומלץ לשאול את הגבר שלך איזו קבוצה הוא אוהד ומי השחקן האהוב עליו. את החולצות האלו ניתן להזמין ממגוון ספקים בחו"ל ואף בארץ.

חולצה מקורית

    3. לאוהבי תרבות – סיגר קובני

סיגר קובני הוא סמל סטטוס. זהו מוצר אשר הגבר שלך יהנה לעשן בכל רגע, אך ככל הנראה לא יקנה אותו כמותרות, אלא לאירוע מיוחד. כל גבר שמעריך סיגרים ישמח לקבל בהפתעה סיגר קובני איכותי, ואולי אפילו לעשן אותו ביחד איתך.

 

    4. לאוהבי טיפוח – בושם טוב

בושם טוב הוא כרטיס הביקור של הגבר. להריח טוב חשוב כמעט כמו להיראות טוב, אם לא יותר. בושם טוב ייגרום לגבר שלך להיראות חד. כשהוא יענוד אותו, יהיה יותר נעים בסביבתו – לו, לך ולכל מי שמסביבו. זהו מצרך חשוב בטיפוח הגברי, הגבר שלך יעוף עליו.

 

לסיכום

קניית מתנה לגבר שלך היא משימה לא פשוטה בכלל. האופציות נרחבות, ולכל גבר יש את הנישה שלו. עם זאת, במאמר זה מוצגות ארבע מתנות מומלצות אותן תוכלו לקנות לו. המלצה שלנו – דברו איתו קודם, תשאלו מה הוא יעדיף. הציעו לו את אחת מהמתנות הללו, לפי תחביביו והעדפותיו – הוא יעוף עליהן, בהתחייבות!

מתנות

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו