4 משחקים שלא תצליחו להפסיק לשחק

אין מה לעשות, אנחנו דור שמכור למשחקים. כמעט כל אדם שיש לו טלפון חכם הוריד בחייו משחק או שניים שמרוב שהיה מכור אליהם, הוא הרגיש צורך עז למחוק אותם, אחרת הוא לא היה מצליח להמשיך ולהתנהל בחיי היום יום שלו.

לכן, אם אתם אנשים שמתמכרים למשחקים מהר, אנחנו ממליצים לכם שלא להסתכל ברשימה שלנו, כי אין לנו ספק שאחרי שתורידו את המשחקים האלה, לא תשמשו בהם רק בתור בסופר ובתחבורה הציבורית, אלא תעדיפו אותם על יציאות עם חברים.

 

משחקים פוקר מקוונים

אז לא משנה, מה היה ברור לכולנו שפוקר יהיה בין המשחקים הראשונים שנציין פה. מדובר במשחק שכמעט הכי קל להכיר את החוקים שלו, הוא קליל, מתוחכם וממכר. בפועל, רובנו היינו רוצים לשחק אותו כל הזמן אם לא היתה מגבלה של חברים זמינים וכסף שנגמר לנו מהר מדי כל פעם.

לכן, הפתרון הטוב ביותר הוא אתרים שמאפשרים לנו לשחק את המשחק הזה. כך, למשל, ניתן למצוא את אתר xl ישראל אשר מאפשר ממשק קל וכיפי בשביל משחקי פוקר זמינים, בכל שעה ובכל יום: https://7xldeposit.co.il/. ממליצים לכם להיכנס ולהתחיל ליהנות.

משחקים פוקר מקוונים

מיינקראפט

מיינקראפט אולי נראה כאילו הוא משחק ישן שכבר אין בו עניין, אבל הוא למעשה כל כך אקטואלי ופונה לרצון העמוק שלנו לבנות דברים, בדיוק באותו אופן שבו אנשים עדיין אוהבים לשחק בלגו. היכולת לבנות וליצור כל דבר מעניקה לכל אדם חוויה ייחודית באמת, והיא חלק מהסיבה לכך שיש כל כך הרבה ערוצי יוטיוב וסרטונים המוקדשים למשחק.

 

קנדי קראש

קנדי קראש הוכח כאחד המשחקים הממכרים, במיוחד מכיוון שעלו לא מעט פעמים כותרות בגין אנשים שאיבדו את עבודתם בגלל ההתמכרות שלהם והזמן שהשקיעו במשחק ולא בחייהם הפרטיים. חלק מהסיבה שהמשחק כולל ממכר כולל את העיצוב הייחודי של המשחק.

כך, מעצב האפליקציה הצליח להשתמש בקשר החיובי שלנו לאוכל כדי למשוך אותנו פנימה – כמו שמכונות ממתקים עושות לעתים קרובות. לצד זאת, רמת המשחק עולה והוא נעשה קשה יותר עם השלבים. האתגר ההולך וגובר פירושו שהתפרצויות של דופמין שאנו חווים תוך כדי משחק הופכות לנדירות יותר, ולכן, אנחנו משתוקקים יותר ויותר לחוות את המשחק ולהמשיך לשחק בו.

קנדי קראש

Civilization series

משחקים שדורשים הרבה זמן הם לאו דווקא ממכרים, אבל  Civilization series(או בעברית משחקי הציוויליזציה) הם מסוג המשחקים שאתם יכולים לשחק לנצח והם כל כך ממכרים, עד כדי שתעדיפו להסתגר בבית ולהמשיך לשחק. אם אתם אחד מאותם אנשים נדירים שמעולם לא שיחקו במשחק, אנחנו ממליצים לכם לשקול את צעדיכם שמא לא תוכלו לצאת מהבית.

 

לסיכום

הצגנו לכם ארבעה סוגי משחקים מאד שונים באופי שלהם, אבל אין לנו ספק שאם תתחילו לשחק באחד מארבעתם, לא תוכלו להפסיק.

משחקים

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו