4 טיפים ליצירת חדר שינה מושלם!

חדר השינה שלכם הוא האזור האינטימי ביותר בבית. לכן, חשוב לעצב אותו באופן נעים ומזמין. מדריך זה יסייע לכם לבצע את ההליך המדובר על הצד הטוב ביותר, כדי שתוכלו לקבל חדר שינה מושלם וגם ליהנות מהדרך שתכלול בחירה בסגנון עיצוב מסוים, ליקוט של פריטים ועוד.

 

טיפ ראשון: תכירו בסגנונות העיצוב המושלמים לחדר שינה

יש כמה סגנונות מסוימים שמתאימים במיוחד לחדרי שינה ועליכם להכיר בהם מקרוב:

  • בוהו שיק: תכירו את הסגנון האהוב עלינו ביותר שמבוסס על עקרונות עיצוביים שנכחו כאן בשנות ה – 70. תוכלו לעצב את החדר תוך שימוש בצבעים, מרקמים והדפסים שונים כראות עיניכם
  • כפרי: סגנון זה מצריך שימוש בפריטים בעלי מאפיינים טבעיים בלבד. לכן, תצטרכו לשים דגש על בחירה ברהיטים ופרזול שעשויים מעץ או ברזל
  • מודרני: יש לא מעט אנשים שבוחרים לעצב את חדר השינה שלהם בקו נקי ובהיר שיוביל ליצירת חלל מסודר ומאורגן. עיצוב שכזה מצריך שימוש בצבעים בהירים, אך ניתן להוסיף בו מעט צבע בפריטים בודדים

4 טיפים ליצירת חדר שינה מושלם!

טיפ שני: תכינו רשימה של רהיטים ופריטים

אי אפשר לעצב את חדר השינה מחדש מבלי לערוך רשימה מסודרת שתנחה אתכם לאורך הדרך. בשלב זה עליכם להכין רשימה שתכלול את כל הפריטים שמתאימים לסגנון העיצוב שנבחר על ידיכם. מדובר למשל בארון בגדים, פוף, מזרן זוגי, בסיס מיטה או כל דבר אחר שאתם זקוקים לו.

 

טיפ שלישי: תקדישו זמן לתכנון

כאמור, זה חיוני למצוא סגנון עיצובי שמתאים לכם ולערוך רשימה מסודרת, אך אין זה מספיק. עליכם להקדיש זמן רב לתכנון של חדר השינה המחודש. כלומר, עליכם להתבונן ברשימה ולבדוק שזו מכילה פריטים והרהיטים שיכולים להיכנס לתוך חדר השינה בקלות ומבלי להעמיס עליו מבחינה ויזואלית. נמליץ לערוך מדידות של החדר בשלב זה, כדי שתוכלו לדעת איפה כל פריט יוצב. רק לאחר שתבצעו את הטיפ הנוכחי, תוכלו להתחיל בהצבת הריהוט ברחבי החדר.

 

טיפ רביעי: תשימו דגש על התאורה

רבים מאתנו נוהגים לשים דגש על הרהיטים שנחשבים לבולטים ביותר בחדר. אנחנו כאן כדי לציין שתצטרכו לשים לב לפריטים קטנים יותר שיעניקו אור גדול לחדר. מדובר תחילה בגופי תאורה שיוצבו על תקרת החדר ועל השידה שלצד המיטה. בנוסף לכך, נמליץ להציב נרות ריחניים ופמוטים תואמים שיוסיפו לא רק אור לחדר השינה, אלא גם אווירה נעימה וריח טוב.

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן המדריך שריכז את 4 הטיפים שיובילו אתכם ליצירת חדר שינה מושלם שמתאים לכם מכל הבחינות. בשלב זה אתם יודעים מה תצטרכו לעשות, כדי להחזיק בחדר בעל אווירה נעימה ונינוחה, כך שנותר לנו רק לאחל שתיישמו את הנכתב לעיל באופן מדויק ושתזכו ליהנות מחדר מעוצב תוך זמן קצר.

חדר שינה מושלם

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו