4 דרכים יעילות לאריזה של המשרד

לחברות ועסקים שנמצאים בתחילת דרכם לרוב לוקח זמן עד שהם מתמקמים במקום הקבוע שלהם. בתחילת הדרך מתחילים במשרד קטן שמתאים לגודל החברה ולכמות האנשים שעובדים בה, בהמשך עוברים למשרד גדול יותר, ועם ההתפתחות של החברה מוצאים משרד שיכול להכיל את כל העובדים ואת כל החפצים שבמשרד. אז אם אתם לקראת מעבר למקום גדול יותר, קבלו 4 דרכים יעילות לאריזה של המשרד שכדאי שתפיצו בין העובדים שלכם.

 

מה הסיפור בלארוז את המשרד?

אולי חלקכם חושבים עכשיו שלא מדובר בסיפור גדול, וזה בסך הכל להעביר כמה שולחנות וכמה כסאות. אבל בואו נהיה רגע ריאלים ונחשוב על המשרד שלכם קצת מעבר למה שאתם רואים במשרד האישי שלכם. מעבר לשולחנות והכסאות, נמצאים גם מחשבים, כונניות, ספרים, ארגזים עם מידע ארכיוני ששייך למשרד, תמונות, טלפונים, קלסרים, ציוד נלווה, מחסנים ובקיצור – לא חסר מה להעביר.

עכשיו זה כבר נשמע לכם יותר מורכב, נכון? אז כן, משימת האריזה של המשרד אמנם מורכבת אבל היא לחלוטין אפשרית לביצוע, ובוא נראה איך עושים את זה נכון.

 

4 דרכים יעילות לאריזה של משרד

הדרך הראשונה לאריזה של משרד שהיא גם היעילה ביותר היא לתכנן. ברגע שתגיעו לאריזה מתוכננים, הסיכוי שתשכחו משהו קטן בצורה משמעותית. כתבו על דף מה אתם רוצים להכניס בכל ארגז, ותכננו את זה בצורה הגיונית. ארגז אחד יהיה מיועד לציוד משרדי, ארגז אחר לקלסרי מידע וארגזים אחרים לחפצים האישיים שלכם שנמצאים במשרד.

 

עטפו את החפצים שלכם היטב

הסוד המרכזי של אריזה של המשרד קשור באריזה עצמה. רבים נוטים להשתמש בקרטונים ישנים ובנייר עטיפה מסוג לא איכותי, והדבר עלול לפגוע בצורה ישירה באיכות החפצים כשהם יגיעו למשרד החדש. אל תתפשרו, הצטיידו בקרטונים חדשים וחזקים ובנייר פצפצים חדש ואיכותי והבטיחו את הגעת החפצים שלכם למשרד החדש במצב שלם כפי שהם יצאו מהמשרד הישן.

 

אחד ועוד אחד שווה שלוש – שתפו פעולה!

אולי בחשבון אחד ועוד אחד שווה שתיים, אבל בחיים האמיתיים אחד ועוד אחד שווה שלוש. כך, כאשר יותר מזוג ידיים אחד מתעסק באריזה של המשרד וכולם נרתמים למשימה הלא פשוטה הזו, יש סיכוי גדול יותר שתסיימו עם הדברים במהירות, ותוכלו לעבור למשרד החדש תוך ימים ספורים. כמובן שבאותה מהירות תוכלו גם לפרוק את הציוד ולהתחיל את הדרך החדשה שלכם במשרד.

 

לא יודעים לעשות את זה לבד? היעזרו במי שכן יודע

אריזה של המשרד היא משימה לא פשוטה והרבה פעמים אנשים ניגשים אליה בפעם הראשונה בחייהם. כדי להקל על החיים, תוכלו להשתמש בשירותים של חברות שמבצעות הובלות משרדים. חברות אלו מציעות בדרך כלל גם שירותי אריזה וסבלות שיסייעו לכם לסיים עם המשימה באפקטיביות המירבית. שיהיה בהצלחה!

ארגזים

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו