3 שיטות ללכידת עכברים

אין ספק כי היתקלות אקראית בעכבר במרחב האישי שלנו היא לא עניין נעים. רבים מרגישים אי נוחות ברגעים מסוג זה. שכן, זה ידוע שעכברים עשויים להעביר מחלות והימצאות שלהם בקרבת מקום המגורים או מקום העבודה שלנו עשויה לסכן אותנו. מי שמוצאים את עצמם במצב שכזה, תוהים לא פעם – איך הם יכולים ללכוד את העכבר ולהסיר את האיום? יצאנו לבדוק מהן השיטות הטובות ביותר וחזרנו עם 3 כאלה שאתם צריכים להכיר מקרוב.

 

השיטה ה – 1  ללכידת עכברים: באמצעות מלכודת אנושית

השיטה הראשונה היא באמצעות שימוש במלכודת אנושית. בחרנו לקרוא למלכודת הזו כך, בגלל שהיא נחשבת למלכודת שאינה פוגעת בעכבר. שכן, יש מלכודות שעשויות להביא לפגיעה בגוף שלו ואנחנו רוצים להימנע מכך. כדי להשתמש במלכודת הזו, עליכם להשאיר אותה פתוחה באזור שבו ראיתם את העכבר לאחרונה.

לאחר מכן, אתם צריכים להניח בפנים מאכל כלשהו שיגרום לעכבר להיכנס אל תוך המלכודת בקלות. כדי שתוכלו לגרום לו להיכנס במהירות, אתם צריכים לבחור באחת מהאפשרויות הבאות:

  • לחם עם ממרח חמאת בוטנים
  • במבה
  • גבינה צהובה
  • פרוסת לחם עם גבינה לבנה למריחה

לכידת עכברים

השיטה ה – 2  ללכידת עכברים: באמצעות לוכד עכברים

אם אתם רוצים להימנע ממגע או יצירת קשר עין עם העכבר, עליכם להתקשר בהקדם האפשרי אל לוכד עכברים שיבצע לכידה מהירה של העכבר. מדובר בשיטה שנוחה לרבים. שכן, היא לא מצריכה חיפוש אחר מאכלים שונים ומלכודות. במקרים שבהם העכבר מתגלה כמת, אתם לא צריכים להוציא אותו בעצמכם ולבצע קבורה. שכן, יש גם אפשרות של פינוי פגרים בעת פנייה אל אנשי מקצוע שהוסמכו לדבר.

 

השיטה ה – 3  ללכידת עכברים: באמצעות מלכודת דבק

אנחנו לא ממליצים על השיטה הזו כלל, וחשוב לנו לפתוח את הפסקה הזו בעובדה החשובה הזו. מדובר בשיטה נפוצה לצערנו. אנחנו כאן כדי להציג אותה ואת החיסרון המשמעותי שלה. שכן, שיטה זו פוגעת בגופו של העכבר וגורמת לו לפציעה קשה. זאת בניגוד לשיטה ה – 1 שצוינה לעיל שמאפשרת לעכבר להילכד ולאחר מכן, להשתחרר אל הטבע כשהוא שלם וללא פגע.

לכידת עכברים

מהי השיטה המתאימה לכם ביותר?

יש מגוון רחב של שיטות, כפי שאתם וודאי רואים. בשלב זה, אתם צריכים לבחון עם עצמכם – מהי השיטה המתאימה לכם ביותר? ההמלצה שלנו היא לשאול את עצמכם – האם אתם מסוגלים לטפל בעכבר באופן עצמאי וללכוד אותו לבד? אם לא, כדאי שתפנו אל אנשי מקצוע שיסייעו לכם.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם להכיר את 3 השיטות הטובות ביותר ללכידה של עכברים. בשלב זה, יש לכם את כל המידע הנחוץ, כך שעליכם רק לבחור את השיטה המתאימה לכם. נאחל לכם שיהיה בהצלחה לכם ולעכבר. לכידה קלה!

לכידת עכברים

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו