3 עובדות שלא ידעתם על הקורגי

אם תשאלו מישהו איזה כלב הוא ראה לאחרונה בטלוויזיה, הוא יגיד לכם בלי להסס שקורגי. הרי כולנו מכירים את הקורגי מסרטים וסדרות בנטפליקס, ולמרות ההופעה הקבועה שלו על המסך בבית שלנו, אנחנו עדיין לא מכירים אותו מספיק טוב. לכן, החלטנו לצאת ולבדוק עובדות חשובות שכל אחד היה רוצה להכיר על קורגי. הישארו אתנו ותכירו מקרוב את 3 העובדות הנבחרות שנכנסו למדריך זה.

 

תכירו את המומחים לקורגי שסייעו לנו בכתיבת המדריך

רגע לפני שנציג בפניכם את כל הפרטים על קורגי שאתם לא ידעתם, כדאי שנציין בפניכם שהמדריך הנוכחי לא נכתב אך ורק על ידינו. שכן, מדובר במדריך שעולה לרשת לאחר שכינסנו מומחים לקורגי. אלו בעצם 4 חברים טובים שלנו שמגדלים קורגי כבר מעל לעשור.

ברגע שאמרנו להם שאנו צפויים לכתוב מדריך על הגזע, הם ביקשו שנקיים פגישה בבית קפה עם הכלבים כדי שיוכלו למסור לנו כל פיסת מידע שחשובה בעניין. זו ההזדמנות להודות להם על הזמן שהקדישו לנו. שכן, בזכותם, מדריך זה עולה לרשת והוא צפוי להעלות את המודעות בכל הנוגע לגזע המתוק הזה.

 

דבר מספר 1 שלא ידעתם על קורגי

הדבר הראשון שלא ידעתם על קורגי  זו העובדה כי הוא מתחלק ל – 2 תתי גזע (תודו שלא היה לכם מושג!). אלו 2 תתי הגזע המדוברים:

  1. קרדיגן
  2. פמברוק

מסתבר ששני תתי גזע הללו דומים מאוד מבחינת המראה החיצוני שלהם, מלבד העובדה שלקרדיגן יש זנב ארוך והגוף שלהם הוא גדול יותר וכולל פרווה ארוכה יותר מזו של הפמברוק. אם לא די בכך, הם גם שובבים הרבה יותר מהם.

 

דבר מספר 2 שלא ידעתם על קורגי

אם חשבתם שהקורגי אהובים בעיקר בארץ, תדעו שהם נחשבים לגזע אהוב מאוד גם בחוץ לארץ. סיבוב קצר בלונדון יאפשר לכם לגלות כי כלבי הקורגי (שידועים שם כ"וולש קורגי") הם האהובים ביותר על משפחת המלוכה הבריטית. המלכה שהלכה לעולמה לא מזמן גידלה עשרות כלבי קורגי שליוו אותה עד יום מותה.

 

דבר מספר 3 שלא ידעתם על קורגי

כדאי שתדעו שהקורגי נחשב לכלב עם אנרגיה לא נגמרת. עובדה זו תאפשר לכם וודאי להבין כי מדובר בכלב שמתאים מאוד לגידול בבית עם ילדים. שכן, הוא אוהב לשחק ולהשתולל. במרבית המקרים, הוא לא נובח או נושך גם אם ילד מציק לו והוא אף צפוי להקשיב להוראות של הילד במידה ואלו יינתנו לו.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם להכיר מקרוב את 3 העובדות שלא ידעתם על הקורגי. כעת, כשיש לכם את כל הפרטים בנושא, עליכם רק לפנות אל בעלים של קורגי ולציין בפניו עובדה אחת שתגרום לכם להרגיש חכמים במיוחד. רק אל תשכחו לציין מאיפה קיבלתם את הידע המקיף הזה.

קורגי

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו