3 מזרקות מומלצות לטיול ברומא

אם היה לנו שקל על כל פעם ששאלו אותנו למה אנחנו כל כך אוהבים את רומא, היינו יכולים לממן לעצמנו מחיה ביעד המדובר למשך שנים ארוכות. אנו מוצאים את עצמנו עונים מידי יום לשאלה הזו ולמען האמת, נמאס לנו לענות לכל אחד בנפרד. לכן, החלטנו לכתוב מדריך ממוקד בנושא שיסביר לכולם למה אנחנו אוהבים את רומא. סביר להניח שהבנתם כבר – בגלל המזרקות. הישארו אתנו ותגלו מהן 3 המזרקות האהובות עלינו ביותר.

 

הרקע המעמיק לכתיבת המדריך

כפי שכבר ידוע לכם, אנו כותבים את המדריך כי יש לנו חיבה מיוחדת למזרקות ברומא. בכל פעם שאנחנו מגיעים לטייל בה, יש לנו רשימה של מזרקות שטרם טיילנו בהן בעבר. כדי שאחרים יוכלו ליהנות מהמזרקות המיוחדות שיש ברומא, החלטנו לכתוב את המדריך הזה.

אז אנו מזמינים אתכם להכין לעצמכם כוס קפה ועוגייה. שכן, אחרי שתקראו את המדריך הנוכחי, אתם תגלו את המזרקות המומלצות ביותר שיעשו לכם חשק להתחיל לתכנן את הטיול הבא שלכם ברומא.

 

תכירו את המזרקה המומלצת שהגיעה אל המקום ה – 1

במזרקה הזו ביקרנו בפעם הראשונה שהגענו לרומא. למזלנו, ביקשנו מכמה אנשים שהיו ביעד כמה המלצות לרומא ונאמר לנו שמדובר במזרקה שפשוט אסור לפספס. מדובר במזרקת טרווי. היא ידועה גם כמזרקת המשאלות. זו שתגשים לכם את החלומות שלכם. היא נחשבת למוקד תיירותי פופולרי ביותר וגם ידועה כמקום רומנטי מאוד. אז אם אתם יוצאים לטיול זוגי – תדעו שאתם צריכים לעבור במזרקה הזו.

 

תכירו את המזרקה המומלצת שהגיעה אל המקום ה – 2

מזרקת ארבע הנהרות הגיעה אל המקום השני בדירוג שלנו. היא נמצאת בכיכר המרכזי של רומא. יכול להיות ששמעתם על הכיכר הזו שנקראת פיאצה נבונה. בגלל המיקום המרכזי שלה, היא מושכת אליה מבקרים רבים מידי יום. ליד המזרקה הזו תגלו עוד 2 מזרקות יפות לא פחות. אז אם אתם חובבי מזרקות כמונו, תדעו שפה תוכלו לתפוס 3 מזרקות במכה.

 

תכירו את המזרקה המומלצת שהגיעה אל המקום ה – 3

רגע לפני שתגלו איזו מזרקה הגיעה אל המקום השלישי, אנו רוצים להתנצל מראש. שכן, פשוט לא הצלחנו לבחור בין 2 מזרקות שונות: מזרקת נפטון ומזרקת המורי. המזרקות הללו הן בעצם אלו שצוינו בפניכם קודם לכן. הן נמצאות בסמוך אל מזרקת  ארבע הנהרות. תכננו לציין פה מזרקה אחרת, אך בסופו של דבר החלטנו להציג בפניכם את השמות של המזרקות הללו שיגרמו לכם לשלוף את המצלמות ולתעד את היופי הזה.

 

לסיום

עד כאן המדריך המעמיק שהכיר לכם את המזרקות המומלצות ביותר שאסור לכם לפספס כשאתם מגיעים לרומא. עכשיו, כשיש לכם את כל הידע בתחום, אתם יכולים להגיע אל היעד בידיעה שאתם הולכים לראות את המזרקות היפות ביותר שיש לעיר להציע. תיהנו מכל רגע!

מזרקות, טיול

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו