3 יתרונות בשירותי סיטונאות בתחום הצעצועים

ישנם מספר יתרונות לסיטונאות שמציאה מכירת מוצרים ישירות מהיבואן לצרכן. הסיטונאות משתלמת יותר מכיוון שהיא מובילה לחיסכון בכסף וזמן, וכאשר הסיטונאות מוצעת לעסקים – גם הגדלת המכירות באופן משמעותי היא אחד היתכונות, מכיוון שהעסקים יכולים לרכוש במכירים מוזלים מגוון פריטים רחב של פריטים – כמו צעצועים, למשל. המאמר הבא יציג ויפרט עבורכם על יתרונות בשירותי הסיטונאות בתחום הצעצועים.

 

קודם כל, מה זו סיטונאות?

קמעונאות וסיטונאות הם שני סוגי מכירות ומסחר. בעוד משמעות הקמעונאות מתבטאת במכירת מוצרים בכמויות קטנות לצרכנים עצמם, הסיטונאות מוכרת כמויות גדולות מאד על ידי היצרן, המפיץ או היבואן לקמעונאי. כמובן, כך מתנהלים העניינים גם בתחום סיטונאות צעצועים.

 

היתרונות לשירות סיטונאי

זול יותר

מדוע שירות סיטונאי זול יותר? ראשית יש להבין שהמחיר הזול ליחידה נובע בין היתר מכך שעסקים סיטונאים אינם צריכים להתעסק בהיבטי שיווק ישירים לצרכן, או לסירוגין בעלויות ניהול ותפעול של חנויות, שכוללים שכר לעובדים. בסיטונאות, הסיסמה היא – קנה יותר, שלם פחות.

מכיוון שהסיטונאי מוכר מוצרים בכמויות גדולות, המחיר ליחידה יהיה זול יותר מהמחיר בו הקמעונאי ימכור את אותו המוצר לצרכן. הסיבה לכך היא שהקמעונאי זקוק להרוויח מפער המחירים – בין המחיר ששילם לסיטונאי למחיר בו מכר את המוצר – ולהיות מסוגל להתפרנס למחייתו ממסחר. כלומר, המחיר בו יקנה צרכן מוצר זהה יהיה יקר יותר בעסק קמעונאי מאשר הסיטונאי. לעיתים, פערי המחיר יכולים להגיע אפילו עד חמישים אחוזים.

 

שירות נגיש

בדרך כלל, הסיטונאים פוגשים את הקמעונאים בשווקים סיטונאים ותערוכות מקצועיות מטעם התעשייה הרלוונטית, ומפיצים לחנויות הקמעונאיות באמצעות משאיות חלוקה. בהמשך, הקמעונאי פוגש את הצרכנים בחנות שלו, באתר המקוון של החנות, מסחר אלקטרוני, בשוק ועוד.

אולם היום אפשר לדלג על שלב הקמעונאות ולפנות ישירות לאתרים מקוונים של שירות סיטונאי, על מנת לבצע קניה סיטונאית גם בכמות פריטים קטנה בלי צלהפריז ובכל זאת לרכוש במחיר זול.

 

חיסכון בזמן

מי לא מכיר את חוויית ההמתנה בתור ארוך, שבדרך כלל גם תתרחש אחר יום מתיש בעבודה או מכל סיבה אחרת. היום כבר אין צורך בהמתנה מייגעת בתור – רכישות יכולות להתבצע במהירות וקלות בחנות אינטרנטית נוחה שפתוחה כל שעות היממה וכל שעות השבוע מטעם החברה הסיטונאית שממנה אתם מעוניינים לקנות, בין אם אתם לקוחות פרטיים או בעלי עסקים.

פשוט נכנסים לחנות המקוונת ומזמינים אונליין מתי שנוח. במידה ואתם בעלי עסקים – כבר אין צורך בתיאום פגישות עם אנשי מכירות או מפיצים והתאמת לוח הזמנים שלכם לכל הטרטורים הללו. כך נחסך לכם זמן יקר.

 

לסיכום, פנו לחברת אטרקציה!

יתרונות השירות הסיטונאי של חברת אטרקציה הם האפשרות לקניה סיטונאית בכמות קטנה, כך שניתן לבצע הזמנות עם מספר פריטים קטן, והתאמת השירות הסיטונאי כדי להיות "מחסן" ללקוחות וכך לחסוך את הצורך במחסן לציוד. כמו כן, סכום הקנייה המינימלית נמוך, על מנת לעודד רכישה חכמה ומותאמת אישית.

אין צורך לקבוע עם הספקים או אנשי המכירות, אפשר להזמין אונליין באתר 24\7 ולחסוך זמן. בנוסף, באפשרות החברה לספר מגוון רחב של מוצרים כך שבהזמנה אחת ניתן להעמיד בחנות סטנד: ציוד משרדי, כלים לאפיה, מכשירי כתיבה, מוצרי עיצוב לבית, מוצרי ניקיון, וכמובן – הרבה סוגי צעצועים.

צעצועים

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו