3 יתרונות במתקן גירוד לחתולים שהוא גם בית לטיפוס

בין אם אתם בעלים לחתולים ובין אם עדיין לא, אתם בוודאי מכירים את הצורך הבסיסי והטבעי של החתולים להתגרד ולהשחיז את הציפורניים שלהם. ולפני שהם מספקים את הצורך הזה על גבי הריהוט הביתי, מומלץ לרכוש עבורם מתקן גירוד לחתולים ובמיוחד כזה המשלב גם בית לטיפוס

 

פרוותיים ומשעשעים – החתולים הביתיים

אחת מחיות המחמד האהובות עלינו במיוחד, היא החתול המתוק והפרוותי, המצליח גם לספק לנו המון רגעים משעשעים למדי. אך לצד המתיקות המקסימה של החתול שלנו, חשוב שנדע כי הוא מגיע ממשפחת הטורפים ובהתאם לכך, קיימים לו גם אינסטינקטים של צייד.

כך, בין המאפיינים הבולטים של התנהגות זו נמצאים הצורך של החתול לקפוץ ולשייף את הציפורניים שלו, באופן המסייע לו לשמור על כך שהם לא יתארכו ויביאו לפציעתו. ובמקום שהחתול יבצע זאת על גבי רהיטים ושאר הפריטים הנמצאים בבית, מומלץ לרכוש עבורו מתקן גירוד מתאים, מה שניתן גם דרך חנות חיות אונליין.

 

מתקן גירוד לחתולים

בטבע, יכולים החתולים להתגרד ולהשחיז את הציפורניים שלהם באופן טבעי, על גבי עצים ואלמנטים אחרים. אך בבית שלנו, חשוב שנמצא להם פתרון מתאים, אחרת החתולים יבצעו את פעולות הגירוד על גבי הריהוט.

כך, אחד הפתרונות המתאימים לצורך זה של החתולים הוא מתקן גירוד לחתולים, העשוי מחומרים שונים ומאפשרים לחתולים לספק את הצרכים הטבעיים שלהם באופן מסודר ובמקום מוגדר בבית, כשניתן למצוא גם מתקנים שווים במיוחד, המשלבים גם בית לטיפוס.

 

מתקן גירוד לחתולים שהוא גם בית לטיפוס – 3 יתרונות

מתקן גירוד לחתולים הוא אחד הכלים הבסיסיים והשימושיים ביותר הנצרכים לגידול חתול בבית, אך מדוע שלא ננצל את השימוש בו גם לדברים נוספים, כמו מתקן טיפוס? ואם אתם תוהים לעצמכם מה היתרונות בשילוב כזה, אז ריכזנו אותם במיוחד בשבילכם:

 

  • אפקטיביות

מתקן גירוד שהוא גם בית לטיפוס, חוסך לנו למעשה גם מקום בבית וגם כסף, היות ומדובר במתקן אחד המתאים לכמה פעולות.

 

  • להביא את הטבע אל הבית

חתולים אוהבים כאמור לגרד ולהשחיז את הציפורניים על גבי עצים וכדי לדמות את הפעולה באופן מושלם, כדאי שיהיה להם גם להיכן לטפס לאחר פעולת הגירוד.

 

  • אזור אישי

החתול זקוק לאזור אישי, אותו יוכל למצוא על גבי החדרים הקטנים במתקן הטיפוס.

 

לפני שרוכשים מתקן גירוד לחתולים

מתקן גירוד לחתולים, המשלב גם בית לטיפוס, הוא מתקן די גדול ולכן, לפני שרוכשים מתקן כזה, חשוב לוודא כי יש לכם פינה ייעודית מתאימה למתקן בבית (פחות מומלץ יהיה להזיז אותו ממקום למקום).

הגירוד התכוף והטיפוס על גבי המתקן, עלולים לגרום לו לבלאי מוגבר ולכן, חשוב לרכוש את המתקן מחנות מקצועית ובעל ניסיון בתחום, באופן שיבטיח לכם כי מדובר במתקן גירוד איכותי שיחזיק מעמד לאורך זמן.

לסיכום, מתקן גירוד לחתולים מספק להם את הצורך הטבעי לגרד ולהשחיז את הציפורניים, כאשר מתקן גירוד המשלב גם בית לטיפוס, מהווה פתרון מושלם החוסך מקום וכסף, מעניק להם גם אפשרות לטפס ואף להגדיר אזור אישי בבית.

חתול מגרד

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו