3 טריקים שכדאי ללמוד לעל האש

בהלת הקורונה הכניסה המון אנשים לבתים, ולכן פעילויות יום יומיות ושגרתיות כמו הליכה לחוף הים, קניית בגדים בקניון ואכילה של ארוחת הצהריים בחוץ הופכות לאסורות. פעולה נוספת שהופכת לאסורה היא קיום על האש, היות והדרישה היא להישאר בבית ולצאת ממנו אך ורק לשם פעולות חיוניות. בקרוב כל הסערה הזו תהיה מאחורינו וכולנו נחזור אל שגרת החיים הרגילה שלנו, ולכן הכנו במיוחד בשבילכם מאמר עם 3 טריקים שכדאי ללמוד לעל האש. אז הכינו את הנפנפים, אנחנו יוצאים לדרך!

 

ישראלים פלוס על האש שווה אהבה גדולה

הנוסחה של ישראלים ועל האש היא נוסחה שתמיד עובדת, והיא עובדת טוב. האווירה החמימה, האוכל המצוין, הביחד, המוזיקה – כולם הופכים את אירועי העל האש לאירועים כיפים במיוחד שכולם תמיד אוהבים.

הישראלים אוהבים לחגוג עם על האש לא רק בחגים ומועדים, אלא גם ימי הולדת, שבתות יפות וסתם יום של קיץ יכולים להיות מנוצלים למפגשים משפחתיים וחבריים לצורך המנגול, ובינינו – אין אירוע יותר כיף מלהשתזף בשמש, לשתות בירה טובה ולהנות מבשר וירקות שנעשים בדיוק כמו שצריך.

 

3 טריקים שכדאי ללמוד לעל האש

אז כדי שהעל האש שלכם יהיה לא פחות ממושלם, הכנו לכם כמה טריקים שכדאי שתכירו ותיישמו. אז הטריק הראשון לעל האש קשור בבשר עצמו. בכל מה שקשור בעל האש טוב, כדאי להצטייד בבשר איכותי. אפשר לקנות בשר גם בסופר מרקטים, אבל אם רוצים רמה גבוהה באמת – כדאי לגשת לאטליזים הקרובים שמקבלים בדרך כלל את הנתחים הכי איכותיים. הסוד הראשון לעל האש הוא הבשר, אז הקפידו עליו היטב.

טריק נוסף שיעזור לכם לשדרג את העל האש שלכם ולהפוך אותו לאדיר קשור באש של המנגל. רבים חושבים שאש גבוהה היא אש טובה – אבל הדבר הוא לא תמיד נכון. גודל האש יכול להשפיע באופן ישיר על הבשר, ובשר שצריך צלייה איטית ומתונה לא יוכל להנות מלהבות גבוהות ששורפות אותו תוך שניות. הקפידו על אש מתונה וטובה, היאזרו בסבלנות – והבשר שלכם בדרך לצאת טעים ביותר ובמידת העשייה הנכונה.

 

הטריק המנצח – סוג המנגל

סוג המנגל הוא אחד הדברים שיכולים להכריע אם העל האש שלכם מוצלח או בינוני. בעוד רבים עדיין ממנגלים על מנגל מתכת שקונים בחנויות הנוחות בתחנות הדלק, אלפים כבר הבינו שמנגל מוצלח עושים עם מנגל מוצלח. לא יודעים איך עושים את זה?

הכירו את המותג GRILL. המותג הוא המוביל בעולם בעולם העל האש והברביקיו, ומציע מגוון ענק של מנגלים לביצוע העל האש המושלם. גריל גז, גרילי פחם ומעשנות בשרים בסוגים ובדגמים שונים הם רק חלק ממה שהמותג מציע, ואם תרצו להצטייד בציוד מקצועי כמו חומרי ניקוי וחומרים משלימים – גם את זה תוכלו למצוע אצל המותג. שיהיה בתאבון!

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו