3 דגמי בגד ים שיהיו חמים בקיץ 2023

בחירה של בגד ים לקראת העונה הנוכחית מצריכה בירור מעמיק ברחבי הרשת. שכן, כל אחת מאתנו רוצה להיות בטוחה שהיא בוחרת בבגד הים שמתאים לסגנון האופנתי הנוכחי ולא לזה של שנה שעברה. רגע לפני שהקיץ מתחיל, יצאנו לבדוק מה הם 3 בגדי הים שצפויים להיות החמים ביותר לקיץ הקרוב של שנת 2023. הישארו אתנו ונגלה יחד את הדגמים שייכנסו אל הארון שלנו.

 

הדגם ה – 1 של בגדי הים שצפוי להיכנס אל המלתחה שלכן: בגד ים מלא

אי אפשר לכתוב מדריך על בגדי הים לשנת 2023 ולא להציג את בגד הים המלא שהפך להיות חלק בלתי נפרד מחוף הים והבריכה בשנים האחרונות. עד לפני כמה שנים הוא היה דחוק לשוליים, אבל היום הוא נמצא בפרונט של חנויות ההלבשה התחתונה ובגדי הים. אם אתן רוצות לבחור בבגד ים מלא שיתאים לאופנה הנוכחית, עליכן לבחור בהדפסים אתניים. ניתן למצוא בגדי ים בהדפסים בגווני שחור ולבן או בצבעים עזים.

הדגם ה – 1 של בגדי הים שצפוי להיכנס אל המלתחה שלכן בגד ים מלא

הדגם ה – 2 של בגדי הים שצפוי להיכנס אל המלתחה שלכן: בקיני צבעוני

הדגם השני שנכנס למדריך שלנו וצפוי להיכנס גם אל המלתחה שלכן הוא בקיני צבעוני. אתן לא טועות, מדובר באותו בקיני שהיה אתנו גם בעונה הקודמת. רק שבעונה הנוכחית יש היצע עצום של דגמים. כך שכל אחת יכולה למצוא את הבקיני המתאים לה ביותר. מי שתיכנס לאתר בגדי הים של ג'ק קובה תוכל לראות את מגוון הגזרות והצבעים, למשל:

  • בקיני מנומר עם חזייה מרופדת
  • בקיני כתום בגזרה גבוהה
  • בקיני צהוב ופרחוני

הדגם ה – 2 של בגדי הים שצפוי להיכנס אל המלתחה שלכן בקיני צבעוני

הדגם ה – 3 של בגדי הים שצפוי להיכנס אל המלתחה שלכן: בגד ים מלא עם פתחים

הדגם השלישי שנכנס לרשימה האקסקלוסיבית שלנו הוא בגד ים מלא עם פתחים. בכוונה לא רשמנו איפה הפתחים נמצאים, בגלל שבכל בגד ים הם נמצאים במקום אחר. ראינו למשל בגד ים עם פתח מעוין בבטן, בעוד בבגד ים אחר הפתח היה בצד שמאל. פתחים אלו נמצאים כמובן בבגדי הים המלאים ואפשר למצוא אותם גם בבגדי הים שיש בהם כתפייה אחת בלבד.

 

כך תוכלי לבחור את בגד הים האופנתי המתאים לך ביותר

אם קראתן את כל הנכתב לעיל ואתן מרגישות מבולבלות, כדאי שתדעו שזה הגיוני. המגוון הרחב גורם לא פעם לתחושה שכזו. אנו ממליצים לכם לגשת אל חנות בגדי הים הקרובה לביתכן ולמדוד את בגדי הים שתפסו לכן את העין. כך תוכלו לבחור את הבגד המתאים עבורכן ביותר מבחינת הגזרה והצבע.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכם את 3 דגמי בגדי הים שיהיו חמים בקיץ 2023. עכשיו יש בידיכן את כל המידע החם, כך שנשאר לכן רק לבחור את בגד הים המתאים והמחמיא ביותר עבורכן ולהוסיף אותו למלתחה. נאחל שתבחרו נכון.

3 דגמי בגד ים שיהיו חמים בקיץ 2023

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו