3 דברים שחשוב לדעת לפני יציאה למשלוח בבאר שבע

למי מאיתנו לא יצא לעבוד פעם כמלצר או כשליח של מסעדה או חנות? שליחים עוברים הרבה מאוד קשיים במהלך הנסיעה שלהם ולמרות שאנחנו נוטים לזלזל בהם, בסופו של דבר הם מסתכנים ומתאמצים כדי שאנחנו נקבל את השירות הטוב ביותר ואת מה שהזמנו בזמן. בכדי לשמור על נהגי המשלוחים ובכדי לעזור להם לעשות את המשלוח בצורה הבטוחה ביותר והנוחה ביותר, הינה כמה טיפים שכדאי לדעת על מנת לעבור משמרת משלוחים נחמד וקלילה בבאר שבע.

 

הקפידו על כמה סוגים של בגדים

מזג האוויר בבאר יכול להשתנות לא מעט ולפעמים תוכלו לצאת למשמרת כשיא החום בחוץ ולסיים אותה בקור מחפיר. זה קשור לא מעט להיות של באר שבע עיר מדברית. אנו ממליצים לכם ללכת עם כמה שכבות כדי שתוכלו להתאים את הלבוש שלכם לנסיעות. אין דבר מציק יותר מלנסוע בשיא החום עם בגדי ארוכים, ומצד שני אין דבר נורא יותר מלנסוע בלי מעיל ביום קר.

 

הקפידו על מהירות הגיונית ועל כללי הבטיחות

למרות שנורא מפתה להשתגע על הכביש בכדי להגיע כמה שיותר מהר אל ביתו של הלקוח, חשוב שתשמור על החיים ועל הגוף שלכם. אם תיסעו מהר מידי אתם עלולים להחליק על הכביש ולסבול מפציעות קשות או סתם לעשות תאונה שתעלה יותר מכל המשמרות שעשיתם במהלך החודש. בנוסף, המשטרה בבאר שבע לא מוכנה לסבול נסיעות לא זהירות של נהגי אופנוע בגלל כל פורעי החוק שמגיעים לעיר מבחוץ ולכן יש סיכוי מאוד גדול שתתפסו ובכך רק הפכתם את זמן המשלוח להרבה יותר ארוך. עדיף לעשות את הדברים בחכמה ובזהירות.

 

נסו להכיר מראש את הרחובות ואת הפניות

הנסיעה בבאר שבע עלולה להיות לפעמים די מבלבלת בגלל שלל הרחובות הקטנים שבה שבחלקן קיימים שלטי אין כניסה. בעיר העתיקה זה בכלל סיוט אחד גדול. אנחנו ממליצים לכן לעבור מראש על מפה של העיר או לצאת לטיול עם הרכב או האופנוע כדי להכיר יותר טוב את הכבישים והרחובות. זה אמנם ייקח לכם עוד זמן אבל בסופו של דבר זה יוביל למשמרת נוכה יותר ומהירה.

 

היו נחמדים ואדיבים

תקפידו לא להיכנס לעימותים עם אף אחד ולא לריב עם נהגים אחרים בכביש. הם תמיד יחפשו אתכם ויכעסו עליכם לכן אין לכם מה לחפש בוויכוח כזה שבו אתם מראש אשמים. נסו לצאת מזה דווקא בחיוך ובכבוד ולהגיד לבחור או לבחורה "סליחה טעיתי אתה צודק" גם אם הוא בכלל לא צודק. ככה תצאו מלכים. אתם יכולים אפילו לפנק אותם עם משלוח מתנות באר שבע שמביא אחלה פינוקים!

לסיכום יש לא מעט טיפים קטנים שיכולים להפוך אתכם לנהגי משלוחים טובים יותר וחכמים יותר, אל תשכחו להתייעץ עם חברים וללמוד מהשותפים שלכם לעבודה. בהצלחה!

משלוח מתנות באר שבע

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו