לחיזוק השפיץ: 2 טיפולים לגברים שחשוב שתכירו

חומצה היאלורונית הפכה לטיפול האסתטי הכי מדובר בשנים האחרונות ולא בכדי! תכונותיה המדהימות כבר חילולו מהפכים ענקיים בטיפוח העור ובטיפולי אסתטיקה. לעתים קרובות מזוהה עם מילוי שפתיים ותו לא, אבל אנחנו יותר משמחים לבשר לכם שהחומר הקסום הזה מציע יותר מסתם שפתיים שמנמנות והפחתת קמטים. הסתקרנתם? יאללה, בואו נדבר על שני טיפולים חשובים לגברים אשר לא היו יכולים להתקיים ללא השימוש בחומצה היאלורונית: הגדלת הפין ועיבוי שלו! 

 

מגדילים את הפין

אנחנו יודעים שהמרדף אחרי פין גדול ומרשים יותר קיים והוא כאן כדי להשאר. היום פין גדול אמנם לא יעיד דווקא על פוריות או שאתם הכי חזקים בשבט, אבל הוא בהחלט סמל סטטוס לכל דבר והוא עוד בוסט לביטחון העצמי. כיום, השוק רווי בפתרונות כאלה ואחרים להגדלת הפין, אבל אין ספק שהשימוש בחומצה היאלורונית הוא כאופציה בטוחה ויעילה שלא תגרום לכם להכנס תחת סכין המנתחים.

טיפול להגדלת הפין

שלב אחר שלב

הגדלת הפין בשיטה הזו מתחילה בהתייעצות עם איש מקצוע מוסמך. הוא יעריך את המצב הקיים שלכם, ישוחח איתכם על הנקודות אותן תרצו לשפר ולשמר, הוא ירגיע אתכם, יסביר איך מתבצעת ההגדלה ויהיה שם עבורכם לכל שאלה. כפי שאתם מבינים, ברגע האמת, חומצה היאלורונית מוזרקת לאזורים הרלוונטים של הפין.

החומצה מגרה את ייצור הקולגן ומקדמת את הצערת העור. התוצאה היא מרקם משופר, מוצק, מראה צעיר ומעל הכל – איבר תפוח, גדול, מרשים ורחב יותר. אולי תופתעו לשמוע כי גברים רבים מדווחים גם על עליה בחשק המיני לאחר הטיפול הנ״ל, כלומר, החומצה יכולה לסייע גם בבעיית אין אונות.

 

התאמה אישית

הגדלת הפין באמצעות חומצה היאלורונית נעשת על ידי הזרקת התרכובת לאזורים ספציפיים של הפין כדי להוסיף נפח, אורך ולשפר את היקפו. ההליך בקושי פולשני, מסתכם במחט קטנה ועדינה וניתן לבצע אותו בהרדמה מקומית, הרדמה זו נעשת בדרך כלל על ידי מריחת משחת אילחוש. אם אתם לחוצים מההליך אין ספק שהדבר יעזור לכם להרגע ולהתמסר. ההליך יכול להיות מותאם אישית כדי לענות על התוצאה הרצויה הרצויה והמדויקת לכם, שתמלא את כל הפגמים שמפריעים לכם, וגם כמובן, כדי להבטיח תוצאה טבעית, אסתטית ומרשימה.

טיפול להגדלת הפין

למה דווקא הזרקת חומצה היאלרונית?

  • הזרקת חומצה היאלורונית יכולה בהחלט לספק תוצאה של עלייה בהיקף הפין, מה שעשוי לשפר את הביטחון העצמי ואת הסיפוק המיני.
  • בניגוד לחלופות ניתוחיות, הליך זה אינו כרוך בחתכים או זמן החלמה ארוך ומתיש, מה שמאפשר לאנשים לחזור לפעילות רגילה במהירות.
  • חומצה היאלורונית נספגת בגוף בהדרגה לאורך זמן. תכונה זו מאפשרת לאנשים להתאים את תוצאת הטיפול בהתאם להעדפותיהם – אפשר לשוב ולהזריק עוד במקומות ספציפיים לאחר תקופה מסוימת.

 

אז מה היה לנו כאן?

לסיכום, אין ספק כי חומצה היאלורונית חוללה מהפכה בתחום הרפואה האסתטית, והרחיבה את היתרונות שלה מעבר לסתם הגדלת שפתיים. הן הגדלת פין באמצעות חומצה היאלורונית והן עיבוי הפין הן אחלה של אפשרות לגברים אשר מרגישים חוסר ביטחון לגביי איבר המין שלהם, מדובר בדרך טיפול בטוחה, קלילה ולא מסוכנת.

טיפול להגדלת הפין

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו