10 טיפים לניקוי משרדים

ישנה מתודה קבועה לצורך ניקוי משרד באופן יסודי ומקיף. במדריך הבא נציג את 10 הטיפים הטובים ביותר לניקוי משרדים – לגזור ולשמור.

10 טיפים לניקוי משרדים

  1. תכנון השטח – בתהליך הניקוי יש לקחת בחשבון את השטח של המשרד, ולחלק אותו לאזורים לצורך מתן תעדוף. ככל שהשטח יותר גדול, כך התעדוף צריך להתבצע כהלכה בהתאם לצרכים: שירותים, חללים משותפים, לובי וכו'.
  2. הקצאת סמכויות – הדרך הטובה ביותר לנקות את המשרד בפרק זמן קצר היא באמצעות הקצאת סמכות ובהתאם לכך שטח הניקוי, כך שתהליך הניקוי יתבצע באופן יסודי ויעיל.
  3. התאמת חומרי ניקוי – חומרי הניקוי אשר נמכרים כיום הינם חומרי ניקיון ללא חומרים דליקים או רעילים, ולכן בעת רכישה של חומרי ניקוי למשרד מומלץ לרכוש רק חומרי ניקוי בעלי תו תקן כמו גם מותאמים באופן מוחלט לסוג הריצוף, ריהוט ואינסטלציה אותה יש לנקות באופן יסודי ומעמיק.
  4. שימוש בשואבי אבק חדשניים – ענף שואבי האבק לצורך ניקוי משרדים עבר מהפכה של ממש בשנים האחרונות, לאור פיתוח של שואבים חזקים אשר מאפשרים לשאוב במהירות את האבק והלכלוך. מדובר באחד הפרטים החשובים ביותר לצורך ניקוי משרד, ולכן אין לוותר עליו בתהליך הניקוי.
  5. ווקס – מכונת ווקס היא מכונה אשר מאפשרת לבצע פוליש על הרצפה, הן לצורך חיטוי והן לצורך הברקה. מדובר במכונות אותן מתפעלות חברות מקצועיות, ואין להשתמש בהן שלא באישור. באמצעות המכונה ניתן לבצע ניקוי יסודי אשר נשמר לאורך זמן, כל זאת בשל חומרי ניקוי חזקים במיוחד אשר מוחדרים באופן מיומן אל תוך עומק הרצפה ובכך מעניקים לא רק מראה מבריק אלא גם ריח נעים.
  6. ניקוי ספות – את הספות של המשרד יש לנקות באופן יסודי באמצעות חומרי ניקוי ייעודים בלבד,
  7. כתיבת נהלים – לצורך שמירה על משרד נקי גם לאחר פעולת הניקוי, יש לכתוב באמצעות חברה מקצועית נהלים לטובת שמירת הסדר, ולהציג אותם במקומות בולטים במשרד. חברת ניקיון משרדים כמו אופיס קלינינג תדע לספק לכם שירות ניקוי מקצועי המבוסס לא רק על ניקוי המשרד באופן יעיל ומהיר, אלא גם נהלים ברורים אותם תוכלו להציג לעובדים לצורך שמירה על סביבת עבודה נקייה ומסודרת.
  8. מפזר ריחות – באמצעות חברה מקצועית תוכלו לקבל למשרד שלכם מפזר ריחות אוטומטי, ובכך לשמר את הסביבה לא רק מבחינת הניקוי אלא גם מבחינת הריחות. את מפזר הריחות יש לתחזק אחת לתקופה, בהתאם להיקף השימוש.
  9. שמירה על עקביות – תהליך של ניקוי חייב להיות עקבי, ולכן מומלץ לקבוע שעות קבועות בכל שבוע לצורך תהליך הניקוי.
  10. מגבוני חיטוי – מומלץ להעניק לעובדים מגבוני חיטוי בהם הם יכולים להשתמש לצורך ניקוי החלל האישי שלהם, ובכך לשמר את תוצאות תהליך הניקוי.

שואב

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
שטיח חום
ניקיון
מה צריך להכין על מנת לנקות את השטיח

על מנת שתוכלו לנקות את השטיח באופן הטוב ביותר, עליכם לבצע רכישה של ציוד ניקוי ייעודי לשטיחים כמו גם ליצור קשר עם חברה מקצועית לניקוי שטיחים. מדוע? להלן הפרטים.  

מיטה זוגית
ניקיון
ניקוי מזרונים במעלה אדומים

בין השירותים הרבים המוצעים לתושבי אזור ירושלים, נוכל למצוא שירותי ניקוי מזרונים מקצועיים, ואף כאלו המגיעים עד בית הלקוח. בתי עסק מסוימים באזור ירושלים מתמחים בניקוי מזרונים, ומציעים טכניקות ניקוי

שירותי ניקיון למשרד שלך
ניקיון
שירותי ניקיון למשרד שלך – מה חשוב לדעת

ניהול נכון של משרד, כולל גם פעולות שונות בתחום הניקיון והתחזוקה. עם זאת, בעלי מבנים רבים ובעלי עסקים משרדיים שונים, אינם מבינים את נושא הניקיון בעסק עד תום ולא מבינים

שירותים
בטיחות
תקלות אינסטלציה נפוצות במבנים

תקלות אינסטלציה הן נפוצות מאוד, ומתרחשות כמעט בכל עת. מהן הנפוצות ביותר וכיצד ניתן לפתור אותן במהירות? להלן הפרטים. תקלות אינסטלציה במבנים – מהן הנפוצות ביותר? בין אם מדובר במבנה

ניקיון
ניקוי ספות בד

בטרם אנו רוכשים ספת בד חשוב מאוד לבדוק כי היא נוחה לניקוי, זאת משום שספות בד נוטות לספוח אליהן לכלכוך רב אשר עלול להזיק לבריאות.     ניקוי ספות בד

כל מה שמעניין את הבאר שבעים
ניקיון לאחר שיפוץ

כולנו מחכים לרגע שבו נוכל להיכנס לדירה המשופצת שלנו, אך רבים מאתנו מתקשים להתמודד עם הניקיון לאחר השיפוץ – כיצד ניתן לפתור את הבעיה בקלות ובמהירות, וכמה זה יעלה לנו