10 טיפים לניקוי משרדים

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

ישנה מתודה קבועה לצורך ניקוי משרד באופן יסודי ומקיף. במדריך הבא נציג את 10 הטיפים הטובים ביותר לניקוי משרדים – לגזור ולשמור.

10 טיפים לניקוי משרדים

  1. תכנון השטח – בתהליך הניקוי יש לקחת בחשבון את השטח של המשרד, ולחלק אותו לאזורים לצורך מתן תעדוף. ככל שהשטח יותר גדול, כך התעדוף צריך להתבצע כהלכה בהתאם לצרכים: שירותים, חללים משותפים, לובי וכו'.
  2. הקצאת סמכויות – הדרך הטובה ביותר לנקות את המשרד בפרק זמן קצר היא באמצעות הקצאת סמכות ובהתאם לכך שטח הניקוי, כך שתהליך הניקוי יתבצע באופן יסודי ויעיל.
  3. התאמת חומרי ניקוי – חומרי הניקוי אשר נמכרים כיום הינם חומרי ניקיון ללא חומרים דליקים או רעילים, ולכן בעת רכישה של חומרי ניקוי למשרד מומלץ לרכוש רק חומרי ניקוי בעלי תו תקן כמו גם מותאמים באופן מוחלט לסוג הריצוף, ריהוט ואינסטלציה אותה יש לנקות באופן יסודי ומעמיק.
  4. שימוש בשואבי אבק חדשניים – ענף שואבי האבק לצורך ניקוי משרדים עבר מהפכה של ממש בשנים האחרונות, לאור פיתוח של שואבים חזקים אשר מאפשרים לשאוב במהירות את האבק והלכלוך. מדובר באחד הפרטים החשובים ביותר לצורך ניקוי משרד, ולכן אין לוותר עליו בתהליך הניקוי.
  5. ווקס – מכונת ווקס היא מכונה אשר מאפשרת לבצע פוליש על הרצפה, הן לצורך חיטוי והן לצורך הברקה. מדובר במכונות אותן מתפעלות חברות מקצועיות, ואין להשתמש בהן שלא באישור. באמצעות המכונה ניתן לבצע ניקוי יסודי אשר נשמר לאורך זמן, כל זאת בשל חומרי ניקוי חזקים במיוחד אשר מוחדרים באופן מיומן אל תוך עומק הרצפה ובכך מעניקים לא רק מראה מבריק אלא גם ריח נעים.
  6. ניקוי ספות – את הספות של המשרד יש לנקות באופן יסודי באמצעות חומרי ניקוי ייעודים בלבד,
  7. כתיבת נהלים – לצורך שמירה על משרד נקי גם לאחר פעולת הניקוי, יש לכתוב באמצעות חברה מקצועית נהלים לטובת שמירת הסדר, ולהציג אותם במקומות בולטים במשרד. חברת ניקיון משרדים כמו אופיס קלינינג תדע לספק לכם שירות ניקוי מקצועי המבוסס לא רק על ניקוי המשרד באופן יעיל ומהיר, אלא גם נהלים ברורים אותם תוכלו להציג לעובדים לצורך שמירה על סביבת עבודה נקייה ומסודרת.
  8. מפזר ריחות – באמצעות חברה מקצועית תוכלו לקבל למשרד שלכם מפזר ריחות אוטומטי, ובכך לשמר את הסביבה לא רק מבחינת הניקוי אלא גם מבחינת הריחות. את מפזר הריחות יש לתחזק אחת לתקופה, בהתאם להיקף השימוש.
  9. שמירה על עקביות – תהליך של ניקוי חייב להיות עקבי, ולכן מומלץ לקבוע שעות קבועות בכל שבוע לצורך תהליך הניקוי.
  10. מגבוני חיטוי – מומלץ להעניק לעובדים מגבוני חיטוי בהם הם יכולים להשתמש לצורך ניקוי החלל האישי שלהם, ובכך לשמר את תוצאות תהליך הניקוי.

שואב

מאמרים נוספים
שאולי תאהבו