10 חומרי אריזה שלא תוכלו לעבור בלעדיהם דירה

באופן כללי, חומרי אריזה למעבר דירה יכולים לעזור להבטיח שהפריטים נשמרים בבטחה, אבל יש יתרונות נוספים חשובים לחומרים אלו. אם אתם לקראת מעבר דירה, אתם חייבים לעבור על המדריך הבא, הוא נועד כדי לשמור על הבטיחות שלכם ושל הציוד שלכם במהלך ההובלה.

ישנו מגוון רחב של חומרי אריזה, עיטוף ומיגון במהלך הובלה, שחשוב להביא בחשבון. מעבר לכך שחומרים אלו מבטיחים שהפריטים יישמרו בטוחים במהלך ההובלה, אתם גם צריכים לשמור על עצמכם. כאשר הציוד עטוף בצורה נכונה, אין שום פינות חדות ואלמנטים מברזל, עץ או מתכת שיכולים לפצוע אתכם במהלך ההובלה. בתוך כך, הנה הסוגים הנפוצים של חומרי אריזה למעבר דירה או משרד:

קרטונים: קרטונים למעבר דירה נמכרים בחבילות (לפי כמות חדרים).

פצפצים: זהו אולי הפתרון הקלאסי ביותר והמתאים לרוב סוגי הציוד.

שקיות: מדובר בד"כ על שקיות ואקום אשר ניתנות לשאיבה ע"י מכשיר ואקום.

 

פתרונות מעבר דירה שאי אפשר בלעדיהם

צריכים לדעת עוד בנושא של פתרונות מעבר דירה שאי אפשר בלעדיהם? יש כמה פתרונות שכל מעבר דירה חייב לכלול אותם. אנחנו רוצים להציג בפניכם את הפתרונות הבאים, כאשר קרטוני ארכיב הם ההמלצה החמה למעברים משרדיים:

קופסאות קשיחות: לרוב הכוונה היא לקרטונים מסוג ארכיב (עם ידיות).

ניילון: הכוונה תהיה לניילון נצמד, זהו פתרון שמהווה עיטוף בלבד ולא מיגון.

הדבקה: סרטי הדבקה מסוגים שונים חייבין להיכל ברשימת ציוד ההובלה.

עם האמצעים שלעיל, כל מעבר דירה יכול לעבור בצרוה הרבה יותר חלקה ועם מינימום נזקים מיותרים. בסופו של יום, זה מה שחשוב – שלמות הציוד.

חומרי אריזה מעבר דירה

מעבר דירה: עוד פתרונות שחשוב להכיר

רגע לפני שאתם מזמינים חברת הובלות אשר כוללת גם שירות אריזה ואולי אפילו פריקת ציוד במען החדש, חשוב לבדוק כיצד מוזילים עלויות. באופן כללי, הוזלת העלויות יכולה להתבצע ע"י רכישת החומרים הבאים. כאשר רוכשים את החומרים שלהלן בעצמכם, אתם בעצם צריכים שירות אחד פחות מחברת ההובלות:

מכשיר לסרט הדבקה: אלו מותאמים עבור עבודה מהירה ויעילה.

פצפץ דו שכבתי: זהו אחד מהפתרונות היעילים והממגנים ביותר עבור הובלת דירה.

גלילים: הכוונה תהיה לגלילים של קרטון, מה שנמכר בעלויות של עשרות שקלים בודדים.

אחסון: לרוב אלו יהיו קופסאות אחסון קשיחות בעלויות של שקלים בודדים לקופסה.

לסיכום, אין ספק שמעבר דירה זה תהליך מורכב, ארוך ומייגע ולפעמים גם נגמר בשבירה של ציוד יקר ערך. כדי למנוע לפחות את שבירת הציוד, חשוב לרכוש את חומרי העיטוף והמיגון הנכונים. אם אתם צרכים מידע נוסף, או שמא אתם לא בטוחים מה בדיוק לרכוש כדי לאבטח את הפריטים שלכם, צוות getpacking זמין לייעץ לכם ללא התחייבות.

חומרי אריזה מעבר דירה

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו