תקלות נפוצות בשיאומי

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

חברת "שיאומי" היא חברת אלקטרוניקה סינית, שנכנסת לאחרונה יותר ויותר לשוק הסלולר בעולם, וגם אצלנו בישראל. הטלפונים החכמים של שיאומי מופעלים בעזרת מערכת ההפעלה "אנדרואיד" ומגיעים בדגמים מגוונים, חלקם מתוחכמים יותר וחלקם פחות.
על אף שחברת שיאומי, שמה לה למטרה להנגיש מכשירי סלולר במחירים שווים לכל נפש, אין הדבר אומר שמדובר בצעצועים. ייתכן ותופתעו לגלות שמדובר במכשירים משוכללים, עם מערכת הפעלה איכותית, מצלמות יוקרתיות מאוד, ופיצ'רים נוספים כמו חיישני טביעות אצבע, ועוד. היותם של המכשירים כה מורכבים, מצריכה טיפול נאות ומקצועי בעת תקלה, וכזה שיאפשר לנו לחזור במהרה לשגרת היום יום שלנו.

תקלות נפוצות בשיאומי

למי מאיתנו שבחר לעבוד עם שיאומי, הסמארטפונים שלנו מלווים אותנו בכל שלב ביממה כמעט, והיות שכך – הם גם מועדים לסוגים שונים של תקלות, חבלות ותאונות, שעלולות להצריך פנייה למעבדה המתמחה בתיקונים כמו תיקון שיאומי. קורה שהמכשיר לא נדלק, או מערכת ההפעלה תקועה ולא מגיבה, ובנוסף עלולות להתעורר בעיות שקיימות בכל סוגי המכשירים, כמו שקע טעינה תקול, שברים במקומות שונים, בעיות במיקרופון או ברמקולים, קורוזיה עקב רטיבות ולחות, ועוד.

בחירת מעבדה לתיקון השיאומי שלנו

כל מי שמבין עניין, ימליץ לנו לתקן את המכשיר שלנו, במעבדה המתמחה באותו סוג מכשיר. היותם של מכשירי השיאומי זולים משאר החברות לעתים, אינה מרמזת על עובדת היותם פשוטים יותר. כפי שכבר נכתב כאן- פעמים רבות מכשירי השיאומי מציגים פונקציות מתקדמות ומפתיעות, שלא ניתן למצוא אף בדגמים של החברות המובילות בשוק. לכן, במידה ומכשיר השיאומי שלכם סובל מבעיה, ללא ספק- תעדיפו לטפל בו במקום עם ידע רב כמו מעבדה לתיקון שיאומי, המעסיקה טכנאים שמבינים את הפירמה ומכירים את המכשירים הללו.

עלויות תיקון שיאומי

לרוב, תיקון מכשירי שיאומי מדורג בטווח הבינוני של עלויות התיקון בשוק, ולא יהיה יקר מדיי.
כך למשל, במידה ומשהו קרה למסך המגע שלכם ואתם צריכים להחליף אותו, העלות תהיה בטווח שבין 250 ל320 ₪, והחלפת מיקרופון או שקע טעינה תעלה בין 100 ל200 ₪.
נראה שמעבר ליתרון ההתחלתי ברכישת מכשיר שאינו יקר מדיי, ישנו גם יתרון משמעותי בתיקונים שמחיריהם שווים לכל כיס ברוב המקרים.

חברת שיאומי פרצה לתודעתנו בשנים האחרונות, ככזו המשיקה סמארטפונים נוחים, יוקרתיים, ומושכים, שעלותם נמוכה בד"כ מהפירמות המוכרות יותר בשוק. המכשירים הם לעתים מורכבים מאוד, ומציגים פונקציות מרשימות שלעתים מפתיעות, ומציבות סטנדרט חדש אפילו לחברות המובילות. מורכבותם של מכשירי שיאומי, כמו שאר הסמארטפונים בימינו, דורשת טיפול מקצועי ואמין בעת תקלה. בין אם מדובר בסוללה או שקע טעינה, בעיה במערכת ההפעלה, מצלמה תקולה או סדק במסך, אל תתפשרו ואל תתפתו לתקן את מכשירכם במקום שאינו מוסמך ואינו בעל ניסיון במכשיר זה. לעתים חיסכון רגעי, יכול לעלות לנו לאחר מכן בכסף, משאבים, וזמן יקר.

מכשיר טלפון

מאמרים נוספים
שאולי תאהבו