תהליך תוספת מרפסות לבית

החלום שלכם היה לחיות בבית עם מרפסת? אתם מתלבטים האם לא הגיע הזמן להגשים אותו? אם כך, דעו שאתם צודקים ולא כדי לדחות זאת. לחיות בבית עם מרפסת זה לחיות בבית שיש בו אוויר ואתם תראו שהדבר היחיד שלא תבינו, זה איך לא עשיתם את זה קודם.

היתרים לבניית מרפסת

בבואנו לדבר על נושא כמו תוספת מרפסת לבית ועל מרפסת תלויה מחיר, חשוב שתבינו, לפני הכול, שאתם לא יכולים לעשות זאת בלי אישורים. כלומר, טכנית תוכלו להתחיל לבנות את המרפסת שלכם לפני שיש לכם את כל האישורים הנדרשים, אך בפועל זה מאוד לא מומלץ. במידה והעירייה תגלה שבניתם מרפסת בלי אישור, בין אם זה כי אחד השכנים יתלונן ובין אם זה יקרה בכל דרך אחרת, אתם צפויים לקבל עונש. אומנם ברוב המקרים העונש יהיה בדמות קנס, אך למה לא לעשות פשוט את הדברים כמו שצריך? אומנם זה נכון שלהשיג את כל האישורים וההיתרים הנדרשים זה לא עניין של מה בכך, אך היום זה פשוט יותר מאשר בעבר ולכן כן כדאי לעשות את הדברים בצורה המקובלת.

מרפסת מקורה

בחירת החברה המבצעת

השלב הבא בתהליך של בניית המרפסת, הוא לבחור מי יבצע עבורכם את העבודה. זה לא משנה אם מדובר על מרפסת תלויה או על כל סוג שאחר של מרפסת, כי בכל מקרה אם תחפשו אתם תראו שלא מעט חברות מציעות היום שירות כזה. עם זאת, האם כל החברות באמת מספיק מוצלחות? והאם כל החברות יכולות לבצע את העבודה כמה שיותר מהר? לא תמיד זה כך. לכן יש טעם לברר, בין היתר, לא רק באיזה חומרים יבנו את המרפסת, אלא גם כמה זמן זה ייקח, האם תקבלו את האישור הנדרש וכדומה. יש לקחת בחשבון שחלק מהחברות, כחלק מהשירות שהן מציעות ללקוח, גם מטפלות בהיתרים הנדרשים לבניית המרפסת. אין ספק שזה נוח ולכן, אם אתם מעוניינים גם בשירות כזה, כדאי שתבדקו זאת מראש מול החברה המבצעת.

השוואת המחירים וקבלת ההחלטה

ממש כפי שאתם לא עושים ביטוח בלי השוואת ביטוח חובה, כך גם לא כדאי לסגור עסקה עם חברת בניית מרפסות בלי שאתם בודקים על מה אתם משלמים וכמה זה עולה. בנוסף, אתם יכולים להיות בטוחים שמנהלי החברות בתחומים הללו רגילים לכך שהלקוחות עושים השוואת מחירים, כך שאין סיבה להרגיש לא בנוח. אומנם זה נכון שכאשר חברה מסוימת מאוד מוכרת ובעל מוניטין זה טבעי שהיא תרשה לעצמה לגבות מחירים יותר גבוהים, אך האם הלקוח חייב להסכים לשלם? לא תמיד. במילים אחרות: אל תתפתו לשלם פי שניים ממחיר השוק כי לא תמיד זה אומר שהמרפסת תהיה יותר יפה, יציבה או בטיחותית כך שכדאי להשוות מחירים.

לפרטים נוספים כנסו: http://practic.org.il

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו