תביעות אצל המפקחת על הבתים המשותפים

סכסוכי שכנים עלולים להוביל אתכם להגשת תביעה בבית משפט. יחד עם זאת, לא כל תביעה בנושא זה תגיע למפקחת על הבתים המשותפים, וחלק מהתביעות יגיעו לבית משפט השלום. אז אילו תביעות כן יגיעו למפקחת על הבתים המשותפים ואיזה עורך דין תצטרכו לצורך ייצוג בתביעה מסוג זה?

 

עורך דין לתביעה אצל המפקחת על הבתים המשותפים

לא כל עורך דין יוכל לייצג אתכם בתביעה אצל המפקחת על הבתים המשותפים. לתביעה מסוג זה תצטרכו עורך דין אשר מתמחה בתחום תביעות נדל"ן וידע לייצג אתכם למול המפקחת. כשאתם מוצאים עורך דין, חשוב שתוודאו שמדובר בעורך דין מקצועי ובעל ניסיון כמו עורך דין שי סולטן. עורך דין מקצועי ומנוסה יהיה כלי המפתח שלכם לניצחון בתביעה למול המפקחת.

 

איך תמצאו את עורך הדין המושלם?

כאמור, עורך הדין המושלם יהיה עורך דין שהוא מקצועי וכזה שיש לו ניסיון רב בתחום תביעות נדל"ן. כשאתם מחפשים עורך דין שיתאים לכם, תוכלו להיעזר בהמלצות ברשת ובהמלצות מאנשים שאתם מכירים אשר כבר תבעו או נתבעו למול המפקחת על הבתים המשותפים. ההמלצות יכווינו אתכם ויעזרו לכם למצוא את עורך הדין המתאים עבורכם.

 

האם חייב להיעזר בעורך דין?

כשאתם מגישים תביעה אל מול המפקחת על הבתים המשותפים אתם לא תהיו חייבים להיעזר בעורך דין, אבל זה כדאי ומומלץ. תביעות למול המפקחת הן תביעות מורכבות ויש צורך בהבנת חוקי הנדל"ן והבנת השפה המשפטית בתחום. עורך דין ידע לייצג אתכם במשפט, ידע לנסח את הטיעונים שלכם באופן משפטי בצורה הטובה ביותר וכן ימקסם את הסיכוי שלכם לזכות בתביעה.

 

האם כל אחד יכול להגיש תביעה אצל המפקחת?

על פי עיקרון, כל אחד אשר מתגורר בבית משותף ובעל דירה בתוך הבית יכול להגיש תביעה אצל המפקחת על הבתים המשותפים. יחד עם זאת יש לקחת בחשבון כי לא כל תביעה תגיע אל המפקחת. התביעות שיגיעו יהיו תביעות אשר נוגעות בלבד לבתים משותפים בלבד.

 

אילו תביעות יגיעו למפקחת על הבתים המשותפים?

כאמור, לא כל תביעה תגיע אל המפקחת על הבתים המשותפים. תביעות שכן ניתן להגיש אצל המפקחת יהיו: תביעות באשר לשיפוץ בית משותף או תחזוקה של המבנה, תביעות בגין נזק שנגרם על ידי בעל דירה אחת לבעל דירה אחרת באותו בית משותף, תביעות בגין הפרה של הסכמים בבית משותף, תביעות בגין בניית תשתיות להנגשת בית משותף לבעל מוגבלות וכדומה.

 

מה צריך לעשות על מנת להגיש תביעה אצל המפקחת?

לאחר שמצאתם עורך דין מקצועי, מנוסה ומומלץ, ולאחר שווידאתם שאכן התביעה שלכם הינה תביעה רלוונטית למפקחת, זה הזמן להגיש את התביעה. לצורך התביעה תצטרכו להגיש טופס בקשה לתביעה, את טיעוניכם והוכחות לכך ולשלם אגרת משפט.

בתים משותפים

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו