תאורה לאצטדיון טדי

לפני זמן קצר עיריית ירושלים הגיע למסקנה שצריך להשקיע בשדרוג של אצטדיון טדי, וכחלק מהעניין החולט לשנות את התאורה במקום.

אנשים לא תמיד מבינים עד כמה התאורה היא חלק משמעותי ביותר באווירה שנוצרת בסופו של דבר במקום, אך כל מי שהגיע מאז לאצטדיון, נוכח לדעת עד כמה נושא התאורה משמעותי.

 

תאורה מיוחדת ומתקדמת

כמובן שכאשר מדברים על תאורה לאצטדיון מדברים על השקעה כלכלית לא קטנה, שכן יש אפשרויות שונות שביניהן ניתן לבחור וחלק עולו לא מעט. במקרה של אצטדיון טדי, ניתן לראות שנבחרה מערכת התאורה הכי משוכללת שיש היום בישראל, שכן היא עובדת, מצד אחד, כמערכת דקורטיבית, ומצד שני היא שימושית ביותר. זו מערכת שפועלת בטכנולוגיית פיקסל לד והיא למעשה מורכבת מאלפי נקודות תאורה. מה שעוד יותר מדהים בתאורה המיוחדת והמתקדמת הזאת, זו העובדה שניתן לשלוט על כל נקודת תאורה בנפרד. בצורה כזאת למעשה אנחנו יכולים ליצור מסך לד עצום, וכך למעשה התאורה משמשת לאינספור מקרים והזדמנויות שונות. כמובן שיש למערכת הזאת גם אפשרות להחליף צבעים בצורה מקצועית ומהירה והיא גם יוצרים אפקטים מיוחדים ביותר של תנועה. אם משווים בין רמת מערכת התאורה הזאת ובין תאורות במקומות אחרים, רואים שכאן מדובר על רמה אחרת לגמרי.

 

למה כדאי להשקיע בתאורה מקצועית לאצטדיון?

זה לא משנה על איזה גודל של אצטדיון מדובר או כמה אנשים יכולים למלא אותו כשיש משחק או מופע. מה שבטוח זה שאנשים מגיעים למקומות כאלה כדי להתרשם וכדי לעבור חוויה, וכאמור, התאורה היא חלק בלתי נפרד מהחוויה. לכן, ההיגיון אומר שאם הטכנולוגיה כבר קיימת ואם כבר קיים הידע שבעזרתו ניתן יהיה להפוך כל אצטדיון למשהו מדהים במיוחד, למה לוותר על כך? בעזרת התאורה אפשר ליצור אינספור אפקטים מיוחדים ואין ספק שכל אדם שיגיע למופע באצטדיון שיש בו מערכת תאורה כזאת – לא יוכל להישאר אדיש לעניין.

 

עלות התאורה

כמובן שמה שגורם לכך שלא בכל אצטדיון בארץ נראה את התאורה המושלמת שקיימת היום באצטדיון טדי זו העלות, שכן לא מדובר על עניין של מה בכך. ככל שהאצטדיון גדול יותר, כך גם עלות התאורה תהיה בהתאם. מצד שני, העיריות השונות צריכות להבין שזו השקעה לכל דבר, שכן ככל שהמופעים באצטדיון יספקו חוויה גדולה יותר לקהל, כך שהקהל יגיע לעוד ועוד מופעים. בצורה כזאת למעשה ניתן יהיה להחזיר את עלות ההשקעה, ולכן ברור מדוע בכל מקום שיש בו אצטדיון גדול ומרשים חושבים על האפשרות הזאת. בנוסף, כדאי לדעת שיש רמות שונות של תאורה שמיועדת לאצטדיונים, כך שבמידת הצורך ניתן יהיה לבחור גם אופציה שתהיה קצת יותר זולה. מה שבטוח זה שהחוויה במקום תהיה אחרת לגמרי ולכן כדאי להשקיע בכך כמה שיותר מהר.

 

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו