שיש למטבח – שילוב מושלם של סטייל ונוחות

אחד מהשלבים החשובים ביותר שיש לבצע כאשר מתכננים מטבח חדש או משפצים מטבח קיים הוא בחירת השיש למטבח.

רוב האנשים מעוניינים לבחור שיש יפה, מעוצב ומדרני שיהיה פרקטי ונוח לשימוש יום יומי.

כיום קיים מבחר גדול מאוד של שיש למטבח וקיימות אפשרויות רבות לעיצוב של השיש לרבות: צבע השיש, הטקסטורה של השיש, סוג השיש ועוד.

השיש הוא חלק גדול ומרכזי בעיצוב המטבח ולפיכך מומלץ להשקיע כסף וזמן רב בבחירתו.

 

כיצד בוחרים שיש למטבח?

כיום ניתן למצוא סוגים, דגמים, עיצובים וגדלים רבים של שיש במטבח. המגוון והמבחר הרב הפך את בחירת השיש למטבח לתהליך מורכב ולכן יש לבצע אותה באופן מחושב ויעיל. על מנת לבחור את השיש המתאים ביותר עבורכם ועבור הצרכים שלכם, עליכם להתחשב בפרמטרים הבאים:

 

חברת שיש

ראשית, עליכם לוודא שבחרתם בחברת שיש טובה ואמינה ובמתקין שיש מקצועי ומנוסה. בחירת אנשי מקצוע לא מנוסים עלולה לפגוע במראה ובנוחות של השיש ולקלקל את העיצוב של המטבח. לפיכך, טרם תחילת תהליך בחירת השיש למטבח, ודאו שחברת השיש ומתקין השיש שבחרתם מקצועיים ומנוסים בתחום. מומלץ להתייעץ עם אנשים שהחברה או המתקין עבדו איתם בעבר.

 

סוגי שיש

לאחר שבחרתם חברת שיש טובה, עליכם לבחור את סוג השיש המתאים למטבח שלכם. כיום קיימים סוגים רבים של שיש למטבח. להלן מספר דוגמאות לסוגים פופולאריים ומבוקשים של שיש למטבח:

  • אבן קיסר: שיש קיסר הוא שי שמגיע במגוון דגמים ועיצובים. ניתן ליצור מאבן קיסר שיש בסוגים, צבעים וטקסטורות רבות. יתרון גדול בשיש מהסוג הזה הוא יצור כיורים התואמים לשיש, כך ניתן ליצור מראה חלק ומרשים. אבן הקיסר עמידה אך היא עלולה להיפגע מטמפרטורה גבוהה ומסכינים חדים.
  • שיש גרניט: הייחוד של שיש גרניט הוא שכל המשטחים העשויים משיש זה שונים לחלוטין כך שכל לקוח זוכה למשטח ייחודי שיש רק לו. שיש הגרניט עמיד משיש קיסר, ניתן להניח עליו סירים חמים וקשה מאוד לשרוט אותו.
  • סוגים נוזפים: קיימים סוגים נוספים של שיש כגון: שיש פורצלן, משטח דקטון, משטח סיליסטון ועוד.

 

דגם ועיצוב השיש

פרמטר נוסף שיש לשים לב אליו כאשר בוחרים שיש למטבח הוא עיצוב השיש. מומלץ להתייעץ עם מעצב מקצועי וללמוד עוד בנושא. התאימו את השיש לעיצוב המרכזי במטבח ובחרו בעיצוב ייחודי ומרשים שיהפוך את המטבח מפשוט למרהיב.

 

פרטים טכניים

עליכם להתחשב גם בפרטים טכניים כגון גודל, מחיר, משקל, עמידות ועוד.

כאשר בוחרים שיש למטבח, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע מנוסה וכך לבחור את השיש הטוב ביותר שיתאים למטבח שלכם ויספק לכם חווית בישול נוחה ונעימה. בחירה לא נכונה של שיש למטבח עלולה לגרום לעוגמת נפש ולבזבוז מיותר של אלפי שקלים.

 

בר ישיבה

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו