שירותי ניקיון למשרד שלך – מה חשוב לדעת

ניהול נכון של משרד, כולל גם פעולות שונות בתחום הניקיון והתחזוקה. עם זאת, בעלי מבנים רבים ובעלי עסקים משרדיים שונים, אינם מבינים את נושא הניקיון בעסק עד תום ולא מבינים לאשורן את ההשלכות הנובעות מהיבטים שונים של הניקיון. מה כוללים שירותי ניקיון למשרד? אילו גורמים משפיעים על האיכות של סביבת העבודה, ובתוך כך עשויים להשפיע גם על העובדים עצמם ועל התפוקה שלהם בעבודה? להלן התשובות.

שירותי ניקיון למשרד שלך

שירותי ניקיון למשרד – מה הם כוללים.

הגדרת המושג שירותי ניקיון היא רחבה למדיי, וכל עסק וכל משרד עשוי לפרש אותה אחרת. עם זאת, עסקים הממוקמים בבניין המנוהל באמצעות חברות ניהול נכסים, נהנים משירותי הניקיון כפי שמציעה אותם חברת הניהול וכפי שהיא מגדירה אותם. שירתים כאמור עשויים לכלול שירותי ניקיון מינימאליים, שטיפת מרצפות, ניקיון תקופתי של השירותים וניקוי אבק. רמה גבוהה קצת יותר של שירותי ניקיון כוללת גם ניקוי תקופתי במקומות שאינם נגישים כל צרכם בשגרה. מקומות כאמור לעיל עשויים להיות חלונות ומעקים, ניקוי פתחי היציאה של המזגנים, ניקיון הנברשות וכן במקומות ובפינות שהמנקים אינם מגיעים אליכם בשגרה. רמה נוספת של שירותי ניקיון משרדים בחיפה כוללת גם ביצוע ניקוי יסודי מעת לעת, כולל ביצוע פוליש למרצפות, תיקוני צבע ועוד כיצוא באלה פעולות.

ניקיון וההשפעה שלו על אופי העבודה ועל איכותה

כל מנהל מתחיל יודע, שסביבת עבודה מסודרת תורמת הן לרווחתם של העובדים מצד אחד, והן לרמת התפוקה שלהם מצד שני. סביבת עבודה נקייה היא מזמינה יותר, ותורמת יותר ליצירת חשיבה יצירתית אצל העובדים (ראה כתבה בנושא). עם זאת, חשוב מאד להימנע מהתנגשות בין פעולות הניקיון בעסק, לבין הפעילות השוטפת של העסק. לדוגמה – שטיפת המרצפות בעסק והצורך לפנות את פחי האשפה, אינם אמורים להתבצע במשך שעות העבודה הרגילות של העסק. פעולות תחזוקה שונות, כגון הלבנת מרצפות או ניקוי חלונות באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים, עלולים לייצר ריחות שחלק מעובדי המשרד עלולים לסבול מהם. ככלל, פעולות מהסוג הזה חייבות להיות מתואמות  עם מנהלי המשרד. לרוב, אם המשרד איננו פעיל בסופי השבוע, זה בדיוק הזמן לבצע פעולות אחזקה וניקיון שונות.

אופי הפעולות בתחום הניקיון נגזר גם ממספר העובדים במשרד ומאופי העבודה שלהם. משרד שיש בו מספר עובדים גדול הנהנה מיתרונות מפנקים כגון מכונת קפה או אספרסו, כמו גם מכונות שתייה שונות לעסק, דורש הימצאותם של עובדי ניקיון לאורך כל שעות היום. גם משרדי פרסום למיניהם, שבהם עובדים אנשי מקצוע על קמפיינים שונים במקביל, צריך עובד אחד או יותר, שיהיה צמוד לעובדים. אחרת יתפזרו מהר מאד קטעי נייר, צבעים ומכשירים שונים ברחבי המשרד וייצרו כאוס מושלם.

התאמת הניקיון לצרכי המשרד דורשת היכרות מעמיקה עם תהליכי העבודה בו, כמו גם עם הדרישות המיוחדות שלו, אם קיימות כאלה. אם יש לך עניין בהתאמת שירותי ניקיון למשרד, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנו נתאים עבורך בדיוק את השירות הנכון והיעיל ביותר.

לפני שתבחרו חברת שירותי ניקיון למשרד כנסו לכתבה בנושא ניקוי ספות בד

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו