איך משבר הקורונה השפיע על ענפי הספורט?

בעוד ששנת 2020 לא התחילה באופן הכי אידיאלי, כולנו עדיין מנסים להבין כיצד להתנהל ולקיים שגרה בצל הקורונה. בדומה לכך, גם ענפי הספורט השונים חוו וחווים טלטלה בעקבות הנגיף העולמי, שנכון לכתיבת שורות אלו, לא מראה סימני היעלמות באף מדינה בעולם. אז כיצד ענפי הספורט הושפעו בארץ ובעולם?

קורונה. אין ספק, עד לפני מספר חודשים תמימים, היינו משתמשים במילה הזאת רק בפיצוצייה השכונתית בשישי בצהריים, בעודנו מצטיידים בבקבוקי בירה קורונה. בעוד שהיינו עושים את דרכנו לחוף הים, אף אחד מאיתנו לא דמיין שיום אחד אנחנו נתמודד עם נגיף עולמי שעונה לאותו השם. ובכל זאת, בחודש אוגוסט 2020 כולנו עדיין חיים מידיעה לידיעה בחדשות, מקווים לשמוע על פיתוח מהיר של חיסון כלל עולמי כנגד  COVID 19.

מחפשים אחר הזמנת גביע או מדליה בחריטה אישית? תוכלו לרכוש דרך מילמן דור ההמשך (ייצור מוצרים ייחודיים), את כל סוגי המדליות והגביעים, המתנות המקוריות ועוד. אבל לפני זה, בואו נדבר על מצב הספורט בארץ ובעולם, ככה הוא נראה ומרגיש ב-2020:

 

כיצד ענף הכדורגל הושפע בתקופת הקורונה?

קודם כל והכי חשוב, אנחנו מקווים שכולכם שומרים על הוראות משרד הבריאות. שנית, אם אתם בעניין של משחק בבלומפילד, אנחנו שמחים לבשר לכם שמשחקים, נכון לכתיבת שורות אלו, חזרו להתקיים באצטדיון בלומפילד.

יתרה מזאת, הוא אפילו עובר שיפוצים נרחבים בחודשים האחרונים (התקנות של מעטפת חיצונית מסביב כל האצטדיון ובעזרת מנופי ענק ובמות הרבה). חשוב להדגיש, הוראות משרד הבריאות והוראות הממשלה עשויות להשתנות, ואכן משתנות.

 

נתון לשינוי: וודאו בעצמכם כי אצטדיון בלומפילד מקיים משחקים

בכל מקרה שבו אתם מעוניינים ללכת ולצפות במשחק כדורגל בבלומפילד, אתם צריכים לוודא בעצמכם כי זו אופציה אפשרית וכי האצטדיון אכן פתוח. כל מה שציינו כאן בשורות למעלה, מתייחס לספורט בארץ, ובפרט לענף הכדורגל.

כדאי לדעת, בעולם השפעות הקורונה היו נרחבות על ענפי הספורט השונים גם כן. בעוד שמועדוני כדורגל וכדורסל נסגרו ברחבי העולם, המועדונים עצמם היו צריכים להתחיל לייצר שיטות שונות בכדי לתקשר עם האוהדים.

 

מועדוני כדורגל בעולם הושפעו מנגיף הקורונה עמוקות

מועדוני כדורגל ברחבי העולם הפסיקו את פעילותיהם הכוללות, מה שהקשה ועדיין מקשה על יצירת אינטראקציה עם האוהדים הרבים, אבל חלק מהמועדונים התחילו לשים דגש רב יותר על הפלטפורמות החברתיות.

בעוד שמועדונים מסוימים פרסמו פוסטים של חידונים וסרטונים, מועדונים אחרים פעלו בדומה לכך וניסו ועדיין מנסים לחזק את הקשר עם האוהדים בזמן הקורונה. נכון לסוף חודש יולי ותחילת חודש אוגוסט 2020, ענפי הספורט בארץ ובעולם מושפעים מנגיף הקורונה באופן נרחב ועמוק. זאת, בצמוד לענפים שלמים בתעשיות ובמשק, שמושפעים גם הם מהתפרצות COVID 19 .

 

השינויים בתעשיות העולמיות: המשק העולמי ונגיף הקורונה

אם מסתכלים על המשק העולמי והתעשיות הבינלאומיות, בהחלט ניתן לראות כי משקים שלמים פשוט קפאו מפעילותם העסקית, לרבות אפילו ענף התעופה וענף התיירות. אין ספק, כנראה שאנחנו נצטרך ללמוד לחיות בצל הקורונה עוד תקופה מסוימת, אבל הכי חשוב שכולנו נוכל לסיים את התקופה הזאת כשאנחנו שלמים ובריאים.

עם שקל אחד יותר או פחות בכיס, עם זה אנחנו כבר נצליח להתמודד ונמצא דרכים לשרוד. הבריאות של כולנו? בידיים של כולנו. שמרו על הוראות משרד הבריאות. אם אתם ספקנים ביסודכם, הרשו לעצמכם לפקפק. אבל במקביל, אל תזלזלו בבריאותם של האימהות והאבות, הסבים והסבתות שלנו. שמרו על עצמכם!

 

שחקנים מקצועיים

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו