קודן לרכב ננעל – מה עושים

הקודן של הרכב שלכם ננעל? אין צורך להיבהל. באמצעות המדריך הבא נסביר לכם כיצד לפעול בעת סיטואציה שבה קודן הרכב ננעל, כך שתוכלו לחזור לסדר יומכם במהירות.

קודן לרכב – מה עושים במקרה של נעילה?

ישנם מקרים בהם קודן הרכב ננעל, מה שמציב אותנו בפני סיטואציה לא פשוטה אשר משבשת באופן משמעותי את שגרת החיים, בעיקר אם אנו זקוקים לרכב באופן מיידי. חשוב לזכור כי התקנה מקצועית של קודן לרכב הנועד לאבטח את הרכב מפני גניבות עשויה למנוע נעילה של הרכב, אולם לעיתים בשל בעיות במערכת החשמלית והחיווט  או בהקלדה של קוד שגוי ננעל הקודן. על מנת לפתור את הבעיה, יש לבצע את הצעדים הבאים:

  • הקלדת קוד בשנית – לעיתים נדמה כי הקודן ננעל, אולם בפועל מדובר בתקלה אשר מקורה בהקלדה של קוד שגוי. לכן, נסו להקליד בשנית את הקוד, ובמידה וזה לא פועל יש לעבור לפעולה השנייה – ניתוק הקודן.
  • ניתוק קודן – ניתוק הקודן חייב להתבצע באמצעות הדרכה מקצועית הניתנת לכם באמצעות חשמלאי רכב מוסמך, ורק באם אתם יודיעם כיצד לבצע את הפעולה. במידה ואינכם מכירים, מומלץ שלא לבצע זאת באופן עצמאי אלא המתינו להוראות של חשמלאי הרכב.
  • בדיקת נתיכים – נתיכים המוכרים יותר בשם פיוזים הם החיבור החשמלי של הקודן למצבר. לעיתים, בשל תקלה אחד או יותר נשרף ולכן יש בעיה בקודן או נעילה. לצורך בדיקה של הפיוזים פתחו את התיבה המוקממת בסמוך למצבר ובדקו בזהירות האם אחד הנתיכים כרוך. אנו חוזרים ומזהירים מפני בדיקה עצמאית של מערכות רכב חשמליות, בשל החשיפה והסיכון בהתחשמלות או בהחמרה של התקלה. על כן, זכרו כי באמצעות שירות של טכנאי תוכלו לחסוך לעצמכם לחץ, זמן ומאמץ.

קודן לרכב ננעל

הקודן לרכב ננעל? יש מה לעשות בעניין

כאמור, מצב שבו קודן הרכב ננעל הוא מצב לא נעים אשר עשוי להתרחש בכל שלב, לעיתים ברגעים הכי לחוצים של היום. לאור העובדה ומדובר לעיתים בתקלות משמעותיות כמו גם צורך באבחון התקלה במלואה, עליכם ליצור קשר עם חברה אשר מתמחה בתחום של מכונאות רכב, כאשר בחירה של חברה כזו חייבת להתבצע אך ורק לאחר בחינה מדוקדקת כי אכן מדובר בחברה מקצועית ובעלת המלצות, כמו גם כזו אשר תאפשר לכם לקבל שירות מהיר הנעשה תוך שעות ספורות בכדי להגיע לפתרון הבעיה. חברה לה מערך ארצי של מכונאי רכב מוסמכים הינה חברת רוזנפלד חשמלאות רכב המתמחה במתן שירות של קודן נעול ושלל תקלות נוספות, במחיר מצוין ועם אחראיות מלאה. במידה והקודן לרכב ננעל, ניתן ליצור קשר באמצעות המספר 072-3360860, וטכנאי רכב מיומן ובעל ניסיון יגיע עד לביתכם או למשרד לצורך תיקון קודן לרכב באופן מהיר ויעיל של קודן לרכב.

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו