קבלן הריסה לתושבי הדרום

מדינת ישראל מנסה להתחדש יותר ויותר עם השנים, ולהציג פנים חדשניות ונקיות יותר.

היות ובניית הבתים המקצועית במדינת ישראל החלה אי שם לפני עשרות שנים, הרבה מהבניינים בארץ מציגים היום חזות רעועה, צבעים ישנים ומספר קומות נמוך.

משנה לשנה האוכלוסיה במדינת ישראל הולכת וגדלה, ולכן בהתאם למספר האוכלוסיה הגדול יש להתאים גם את מספר הבתים והדירות המתאפשרים למגורים, ולכן בניינים רבים היום מיועדים להריסה על מנת שתוכל להתבצע בנייה מחדש – חדשה יותר, גבוהה יותר ומאוכלסת יותר.

במקרה הזה תצטרכו להשתמש בשירותים של קבלן הריסה, ואם אתם מגיעים מאיזור הדרום – יש לנו קבלן הריסה לתושבי הדרום שהוא לא פחות ממעולה.

 

כל הריסה היא לשם בנייה מחדש

קבלן הריסה רלוונטי לא רק למקרים שבהם בניין שלם עומד לעבור בנייה מחדש, אלא גם במקרים שבהם בעלים של דירה מסויימת רוצה לעשות שיפוץ ולבנות מחדש את הבית עם תכנון חלל בצורה אחרת שיוכל לאפשר מרווחים אחרים ושטח מחיה גדול יותר בחללים ספציפים.

קבלן הריסה בדרך כלל יתן שירותים שונים כמו ניסור של חומרים שונים, פינוי של החומרים ההרוסים, קידוחים ועוד.

 

ניסור בטון – חלק בלתי נפרד מעבודות ההריסה

ניסור בטון הוא פעולת חובה שכל קבלן הריסה אמור לדעת איך לבצע. ניסור בטון מאפשר לפרק אותו לחלקים קטנים יותר, לפנות אותו ולאפשר לקירות בטון חדשים להיכנס לפעולה. הבטון הוא חומר חזק ועמיד ביותר, ולכן פעולה של ניסור היא היעילה ביותר בפירוק שלו.

ניסור בטון על ידי קבלן הריסה יכול להתבצע בצורה מלאה על כל קיר בטון שהוא במטרה להרוס את המבנה לחלוטין, הוא יכול להתבצע בצורה חלקית במטרה לשפץ רק חלק מהמבנה והוא יכול גם להתבצע בצורה כזו שתשאיר את המבנה בצורתו המקורית, רק הבטון יוחלף היות והוא כבר ישן ולא ממש כדאי לסמוך עליו שימשיך לעשות את העבודה.

 

כמה עולה להזמין קבלן הריסה לתושבי הדרום?

קיימים כל מיני מחירים שונים עבור ניסור בטון בדרום, והם תלויים בעיקר בסוג העבודה שתצטרכו לבצע. כך, לדוגמה, ניסור למטר לאורך יעלה 250 ש"ח עבור קיר בעובי של 20 ס"מ, פתיחת דלת בעובי של 20 ס"מ תעלה 1500 ש"ח, ניסור רצפת בטון יעלה מחיר של 350 ש"ח למטר וניסור מדרגות בטון יעלה 470 ש"ח למטר.

כמובן שאלו הם רק מחירים משוערים, וטווח המחירים הכללי יכול להגיע גם למחירים נמוכים יותר או גבוהים יותר – בהתאם לקבלן הריסה שבו תבחרו.

 

יש לכם המלצה לקבלן הריסה לתושבי הדרום?

בהחלט כן, הכירו את חברת Power ניסור וקידוח בבטון. החברה מחזיקה בשנים של ניסיון ומתחזקת צוותי תפעול רבים שמתמחים כל אחד בתחומו. עם שירות נהדר, מחירים מעולים ומקצועיות מקסימלים, חברת Power היא הבחירה הנכונה בשבילכם. להצעת מחיר ותיאום התקשרו ל-072-3969744.

 

הריסת בתים

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו