פרזול למקלחונים – המדריך המלא

אחד הדברים הכי חשובים בעת התקנת המקלחון שלנו, הוא כמובן נושא הפרזול של המקלחון. הצירים והגלגלים שעליהם נעות דלתות המקלחון, הם אלו המועדים לבלאי ולנזקים במהלך השנים, עקב חשיפה לרטיבות, לעובש, הצטברות שערות ועוד. פרזול מקצועי של מקלחונים יכול להעניק להם אורך חיים רב, ולמנוע מאיתנו צורך בתיקונים ובטרטורים. מעבר לחשיבותה של איכות הפרזול, כדאי להכיר את הטרנד החדש בעולם המקלחונים, המתאפיין בפרזול שחור, המעניק אפקט מרשים במיוחד כשהוא משולב עם דלתות המקלחון העשויות זכוכית.

מדוע דווקא מקלחון?

מקלחונים הפכו לחלק בלתי נפרד מהבניה המודרנית בשנים האחרונות, ואנו נתקלים בהם כמעט בכל בית שאליו אנו נכנסים. המקלחון מעניק לנו יתרונות רבים, היות והוא יכול להיות מותאם אישית לכל גודל של חדר אמבטיה, הוא משתלב בטבעיות בעיצוב הקיים, הוא עמיד פשוט לתחזוקה והוא אף מאפשר לנו חסכון במים. במידה ואתם מחפשים, תמצאו באתר זגגות השרון את כל סוגי המקלחונים שבהם חשקה נפשכם, וגם תוכלו לשים לב לפן העיצובי המיוחד שבו הם עשויים.

פרזול שחור למקלחונים

אחד הטרנדים הלוהטים ביותר בענף המקלחונים, מציג לנו פרזול שחור של מסגרות המקלחון, הצירים, הידיות, הגלגלים, ולעתים גם שפופרת המקלחת, הברזים והצנרת.

מתאים לכל צבע

הצבע השחור משתלב עם כל צבע בקלות, ומעניק לו נופך אלגנטי וחדשני. ניתן לראות שהגוון השחור משתלב בצורה מושלמת עם מגוון של צבעים משלימים, בין אם מדובר בלבן, אפור כהה או גוון של עץ.

מסתיר לכלוכים

הגוון השחור יאפשר לנו לשמור על מראה חדיש למקלחון שלנו, גם במידה והוא כבר בן כמה שנים. הסיבה לכך שגם במידה וישנם כתמי עובש, סימני בלאי או לכלוכים אחרים, הם לא יהיו בולטים על גבי הגוון השחור. יחד עם הזכוכית הנקייה של דלתות המקלחון, הגוון השחור יאפשר לנו שמירה על מראה חדיש לאורך זמן.

אפקט של עוצמה

השחור הוא צבע שביכולתו לחזק צבעים אחרים, ולהעניק מראה כללי דרמטי ועוצמתי. אפקט זה ייצור רגש חזק אצל כל מי שנכנס לחדר האמבטיה שלנו, ויגרום לו להתרשם במיוחד. חדר האמבטיה שלנו, יכול לקבל אפקט של חלל גדול יותר באמצעות שילוב של שחור עם גוונים בהירים, ולהתאפיין בשילוב צבעים מעניין תודות לגוונים אלו.

פרזולים נוספים למקלחונים

במידה ואתם מעוניינים בעיצובים אחרים לפרזול המקלחון שלכם, כמובן שקיימים גם כאלו בשוק. בעבר היו נפוצים צירים וגלגלים מפלסטיק ובעלי צבע לבן, אלו נחשבים למוצרים הפשוטים ביותר, ובהתאם – אורך החיים שלהם הוא קצר יחסית והמראה הוא פשוט. הגישה המסורתית כיום מציגה פרזול מתכת בצבעי כסף או זהב, המשתלבים בצורה טובה עם גווני הזכוכית, הקירות והרצפה. פרזול המתכת דורש תחזוקה תדירה, וזאת על מנת למנוע אבדן של הברק עקב הצטברות אבנית ולכלוך.

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו