עורך דין תעבורה בבאר שבע

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

אם עברתם עבירת תנועה ואתם זקוקים לעזרה משפטית, ברור מדוע אתם מחפשים את עורך הדין הטוב ביותר לענייני תעבורה. כדאי שתדעו: עו"ד טוב יוכל לעזור לכם הרבה יותר ממה שאתם חושבים, כך שרצוי להשקיע בבחירת איש המקצוע שאליו אתם פונים.

 

מתי כדאי לפנות לעו"ד תעבורה?

למרות שכולנו רגילים לנהוג בכל יום לא מעט קילומטרים, בסופו של דבר כולנו גם עלולים לעבור על החוקים. למעשה, דווקא אנשים שנוהגים כבר הרבה מאוד שנים ובטוחים בעצמם מאוד בהקשר של נהיגה עלולים לעשות לא פעם טעויות חמורות. הבעיה עם טעויות בכביש היא שהתוצאה שלהן עלולה להיות קשה ביותר ולכן טבעי שהמחוקק יראה את הדברים בחומרה. אם אתם תוהים מתי כדאי יהיה לדבר עם אדם כמו עורך דין תעבורה ערן עקראווי, כדאי שתדעו שיש לא מעט מקרים שבהם עו"ד תעבורה יוכל לעזור לכם. לדוגמא:

  • מהירות מופרזת
  • נהיגה בשכרות
  • חגורת בטיחות
  • שימוש בטלפון הנייד
  • תאונת פגע וברח
  • נהיגה בחוסר זהירות ועוד

 

לכן, אם גם אתם עברתם עבירת תנועה חמורה ואתם צפויים לעונש כזה או אחר, כדאי יהיה לדבר כמה שיותר מהר עם עו"ד שיוכל לעזור לכם.

 

מה באמת יוכל לעשות למענכם עוה"ד?

זה מאוד תלוי במקרה שעליו מדובר, כי לא תמיד עוה"ד יוכל להמיר את העונש מפסילה לנקודות או מנקודות לתשלום. מה שכן, במידה וכן מדובר על דוח שאפשר לנסות להמיר, להקטין או לבטל, הרי שזה בדיוק תפקידו של עוה"ד. לכן, כבר במפגש הראשון עוה"ד שלכם יבקש לדעת במה דברים אמורים ולראות את כל ההוכחות שתוכלו לספק לו. יש לקחת בחשבון שעוד נתון שיוכל להשפיע על הצלחתו של עוה"ד במשימה, זה העבר שלכם בתור נהגים. האם כבר הייתם מעורבים במקרה דומה? האם שללו לכם בעבר את הרישיון? כל הפרטים האלה ועוד רבים אחרים ישפיעו על הצלחת התהליך כולו וחשוב לדעת זאת.

 

האם עורכי דין לענייני תעבורה גובים מחירים מופקעים?

אין על כך תשובה אחת נכונה, אך בהחלט אפשר להבין מדוע אתם מוטרדים מהעניין הזה. האמת היא, שזה מאוד תלוי בעורך הדין שאליו אתם פונים. יש עורכי דין צעירים שנכנסו ממש לא מזמן למערכת ולכן הם גובים מחירים נמוכים יותר אך יש גם עורכי דין עם וותק של שנים רבות שירשו לעצמם לגבות יותר מהלקוח. רגע לפני שאתם פונים לעו"ד ששכר הטרחה שהוא מבקש מאוד נמוך ביחד לממוצע, כדאי לזכור שלא תמיד מה שזול הוא גם הכי משתלם. יש מקרים שבהם שכר הטרחה הנמוך מעיד על חוסר מקצועיות ועל חוסר ניסיון, ואין ספק שלא תרצו שעו"ד כזה ייצג אתכם. בחרו היטב את עוה"ד הנכון לכם כי לא כל עורך דין תעבורה בבאר שבע יידע איך לנהל את התיק שלכם בצורה נכונה.

איש משפט

מאמרים נוספים
שאולי תאהבו