יתרונות וחסרונות של סיגריה אלקטרונית

בשנים האחרונות טרנד הסיגריות האלקטרונית תפס תאוצה, כאשר יותר ויותר מעשנים מעדיפים לעבור לעשן סיגריות אלקטרוניות בין אם כדי להפסיק לעשן באופן כללי, ובין אם מהסיבה שהם פשוט מעדיפים את חוויית האידוי שמקנה הסיגריה האלקטרונית על פני חוויית העישון הקלאסית.

עם זאת מדובר במוצר חדש שלרבים, כולל מעשנים וותיקים לא ברורים היתרונות והחסרונות שלו.

במדריך זה נסקור את היתרונות והחסרונות של הסיגריה האלקטרונית ונסייע לכם להבין אם זהו המוצר המתאים עבורכם.

 

יתרונות הסיגריה האלקטרונית

האופציה הבריאה יותר:

בסיגריה אלקטרונית אין עשן, אין בעירה ואין אפר כמו בסיגריה רגילה. היעדר מרכיבים אלה הופכים את הסיגריה האלקטרונית לאפשרות הבריאה יותר בהשוואה לסיגריה רגילה. המכללה המלכותית של הרופאים, שזהו ארגון המייצג עשרות אלפי רופאים מכל העולם פרסמה כי שימוש בסיגריה אלקטרונית בטוח יותר ב-95 אחוז מאשר עישון סיגריה רגילה.

 

סיגריה חסרת ריח:

כל מעשן מכיר את הריח שמשאירה אחריה הסיגריה. גם אם באופן ספציפי ריח של סיגריות לא מפריע לכם ואתם אפילו אוהבים אותו, רבים בסביבה שלכם כנראה ישמחו להסתדר בלעדיו. סיגריה אלקטרונית לא משאירה אחריה את ריח העשן המסורתי – למעשה, ריח האדים הינו נעים ועדין. בנוסף לכך, הסיגריה לא משאירה ריח על האצבעות בסיום העישון וחוסכת מכם את הצורך לשטוף ידיים לאחר כל סיגריה.

 

מגוון טעמים:

השוק מציע מגוון טעמים עצום של נוזלים לסיגריה אלקטרונית. לא משנה מה אתם אוהבים, ככל הנראה תמצאו טעם מועדף עליכם: ענבים, תות, שוקולד, קפה ועוד טעמים רבים ומגוון אדיר שפשוט לא קיים בשוק הסיגריות הרגילות.

 

שליטה על כמות הניקוטין:

עישון סיגריה אלקטרונית מאפשר לכם לשלוט באופן מלא על כמות הניקוטין אותה אתם צורכים. השוק מציע מגוון נוזלים בכמויות ניקוטין משתנות, ואף נוזלים ללא ניקוטין כלל.

 

מחירים מגוונים:

השוק מציע כמות אדירה של אפשרויות במחירים שונים השווים לכל כיס. גם אם התקציב שלכם לא גבוה, תוכלו למצוא אפשרויות רבות שיתאימו עבורכם.

 

חסרונות הסיגריה האלקטרונית

ריבוי אפשרויות:

אפשרויות רבות עשויות להיות יתרון לרבים, אך לאנשים מסוימים זה עשוי להיות מבלבל. ישנם מותגים רבים, טעמים מגוונים ורמות ניקוטין משתנות – וישנם אנשים שיתקשו לבחור מה מתאים להם ויעדיפו פשוט ללכת על מותג הסיגריות הרגילות שאותו הם מעשנים כבר שנים.

 

השלכות בריאותיות לא ברורות:

הנזקים הבריאותיים של סיגריות רגילות ברורים וידועים לכולם. עם זאת, המחקר אודות סיגריות אלקטרוניות נמשך שנים בודדות ועל אף שנכון להיום לא הוכח שהן גורמות נזק משמעותי, יתכן וקיימות השלכות שעוד לא מודעים אליהן כיום.

 

היכן לקנות סיגריות אלקטרוניות ומוצרים נלווים

קלאסיג הינה רשת לשיווק סיגריות אלקטרוניות ושלל מוצרים נלווים. קלאסיג משווקת ליין מקורי של נוזלים לסיגריה אלקטרונית בשלל טעמים במחירים שווים לכל כיס, המקנים חוויית אידוי יוצאת דופן באיכותה תוך מתן שירות מהיר ויעיל. כנסו לאתר: classcig.co.il.

 

מכשיר אדים

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו