סוגי גדרות לסגור את החצר

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

לא כל הגדרות נוצרו שוות. האם אתה יודע את ההבדלים בין סוגי הגדרות הפופולריים ביותר עבור החצר שלך?

נפרט כאן על מספר סוגי גדרות שכדאי לך להכיר אם אתה מעוניין לבצע התקנה או החלפה של הגדרות הקיימות מסביב לביתך.

סוג הגדר שתבחר היא לא רק בעלת תפקיד חשוב בעיצוב החיצוני של ביתכם, אלא גם תספק את אחת התכונות החשובות ביותר שיהיו לבית – ביטחון. גדר המותקנת באופן מקצועי מעניקה לכל בעל בית את התחושה האמיתית שכולם רוצים בבית שלהם. נפרט כאן במאמר את כל אפשרויות גידור החצר שלך, כולל כמה אפשרויות גידור זולות.

 

גידור אלומיניום

אחד מסוגי הגידור הבסיסיים והאטרקטיביים ביותר הוא אלומיניום. סוג זה אמנם לא מספק את הביטחון שרבים מבעלי הבתים מחפשים בגדר, אך הוא אינו דורש כמעט תחזוקה, ויכול למעשה להיראות כמו כל סוג אחר שיפורט בהמשך המאמר. התחזוקה היחידה תגיע במהלך ההתקנה כשתבחרו לצבוע ולקשט אותה. אך למרות היתרונות, זהו סוג שאינו באמת חזק כמו שהוא נראה.

 

גידור עץ

עץ גם הוא סוג גידור פופולרי. לא זו בלבד שגדרות עץ מעניקות לבית תחושת פרטיות, אלא הן גם אסתטיות ומעניקות מראה יפה ואטרקטיבי. הן נותנות לדיירי הבית תחושה חמה ומסבירת פנים, מבלי לדאוג לגבי מחיר גבוה מדי. אך יש לדעת כי להיקף וגובה הגדר השפעה רבה על המחיר שתשלמו בעבורה. ככל שאתה זקוק ליותר עץ, כך הפרויקט יהיה יקר יותר. נוסף על כך, כמו כל הגדרות, לוקח זמן מה להתקין גדרות מסוג זה. לכן, כמובן שגדר קטנה יותר תהיה זולה יותר מאחת גדולה יותר.

 

גידור PVC

ללא תחרות, הדרך הזולה ביותר לגדר בחצר שלך היא להתקין גדר PVC. גדרות אלה משתמשות ב- PVC להחלפת עץ, ולמרות שהן לא מאוד חסינות, הן בהחלט יכולות לשרת את מטרתן. מדובר בשרוולי PVC העולים על גבי עמודי עץ ומוסיפים יציבות לגדר, אך בו בזמן מצמצמים את עלויות החומר באמצעות הצורך בכמות עץ קטנה יותר. לפעמים, ה- PVC מחובר עם דבק, ולעיתים הם מהודק עם ברגים. גידור מסוג זה מגיע במגוון גבהים וצבעים שונים. בגלל חיפוי ה- PVC שלה, הגדר מאוד עמידה ויכולה להחזיק מעמד לאורך שנים.

 

גידור חשמלי

גדרות בלתי נראות משמשות בעיקר כדי למנוע מכלבים להיכנס או לצאת מהשטח, באמצעות שדה חשמלי בלתי נראה. בדרך כלל ההתקנה כוללת הצבת חוט בתעלה שנחפרה לאורך קצה שטח הבית, אותו הבעלים רוצה לגדר. מקימים גם משדר אלחוטי בקרבת מקום אשר יכול להפעיל את החוט. הפריט האחרון בגידור הוא קולר המופעל באמצעות סוללה לקבלת האות מהחוט. הקולר מזהיר את החיה כשהיא ליד הגבול באמצעות צליל הניתן לשמיעה רק ע"י החיה. אם בעל החיים מנסה לחצות את הגבול, הקולר מחשמל אותו.

 

גדר עם תיל

מאמרים נוספים
שאולי תאהבו