סוגיי גרילים – איך לבחור את הטוב ביותר

מכירים את המושג שאלה רטורית? המושג מתייחס לשאלות שהתשובות עליהן ידועות מראש. אז הנה שאלה רטורית בשבילכם: האם אתם אוהבים אירועי על האש? אני בטוחה שעכשיו אתם מבינים למה קראנו לשאלה הזו שאלה רטורית – כי ברור שהתשובה היא כן! אז במיוחד לישראלים אוהבי העל האש הכנו את המאמר הבא: סוגיי גרילים – איך לבחור את הטוב ביותר?

 

מה זה כבר משנה?

בתור מי שאוהבים כל כך על האש ומנצלים כל הזדמנות כדי לערוך אירוע איתו, חשוב להכיר כמה סוגיי גרילים שקיימים בשוק. נכון שהעל האש שלכם יביא איתו את אותה אווירה שמחה, כיפית ומגבשת בכל על האש שתעשו, אבל סוגיי גרילים שונים יביאו לתוצאות על האש שונות.

אם פעם היתה לנו ברירת מחדל אחת – מנגל מתכת פשוט שאפשר לקנות בכל סופר מרקט ובכל חנות נוחות שבתחנות הדלק השונות, הרי שהיום קיימים סוגיי גרילים מתקדמים יותר ומשוכללים יותר, שעם חלק מהם אפילו לא תצטרכו לצאת מהבית.

 

סוגיי גרילים – איך לבחור את הטוב ביותר

אז הראשון מבין סוגיי גרילים שנציג בפניכם הוא גריל גז. גריל גז הוא פיתוח של השנים האחרונות, ומאפשר את אותה פעולת המנגול בהרבה יותר פשטות וניקיון, והאיכות? וואו, מדובר כאן על עולם אחר לגמרי. גריל גז מומלץ הוא גריל גז שיעשה לכם את הבשר והירקות נימוחים ועסיסיים ואתם צריכים להתחיל להתרגל למחמאות שכולם עומדים להרעיף עליכם.

חשוב לציין שגריל גז הוא גריל לשימוש ביתי, ולא תוכלו להסתובב איתו ברחבי הפארקים ולמנגל. הדבר הזה הוא יתרון אדיר כי הוא בעצם מביא איתו בשורה – אירועי על האש לא צריך לעשות רק בחוץ!

 

גריל נוסף – גריל פחמים

גריל פחמים מנסה כמה שיותר לדמות את המנגל המסורתי, ויש לו גם דגמים שמיועדים לשימוש ביתי וגם דגמים שמיועדים לטיולים. אתם עומדים לקבל כאן את אותו הטעם המעושן, הקלאסי והטעים, עם אותה פעולת נפנוף ועם אותם הפחמים. מי שלא רוצה לוותר על אווירת המנגול המסורתית כפי שהיא מוכרת לנו מזה שנים רבות, גריל פחמים הוא בהחלט בשבילו.

 

ומה ההבדלים ביניהם?

בגדול מדובר כאן על שני סוגיי גרילים שנותנים את אותו האפקט – על האש בבית. ההבדל הוא שהראשון, גריל גז, עובד על גז, והשני, גריל פחמים, עובד על פחמים ואש. כמו כן, ניתן לראות הבדל במחירים של שני סוגי הגריל, כאשר גריל גז הפשוט ביותר יעלה מחיר של 899 ₪, לעומת גריל פחמים לבית הפשוט ביותר שיעלה מחיר של 649 ₪.

כמובן שלשני סוגיי גרילים אלו יש גם מחירים גבוהים יותר, הכל בהתאם למה שאתם רוצים ואוהבים. אז איך בוחרים? חשבו מה מתאים לכם מבחינה תקציבית וכן איזה מנגל אתם מעדיפים מבחינה תפעולית ובחרו בקלות. שיהיה בתאבון!

נתחי בשר בצלייה

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו