נעלי צעד ראשון מעוצבות לתינוק

בחירה של נעלי צעד ראשון מצריכה מההורים בחינה מעמיקה של כמה קריטריונים חשובים. כדי שהורים יוכלו לדעת איך לבחור את נעלי הצעד הראשון שעונים על כל הקריטריונים, החלטנו לכתוב סדרת מדריכים מקיפה בנושא שתאפשר להם לדעת את הדרך הנכונה לעשות זאת. מדריך זה הוא ה – 3 בסדרת מדריכי ההסבר הממוקדים והפעם, נתמקד בבחירה של נעליים מעוצבות.

 

הרקע לכתיבה של המדריך הנוכחי

מדריך זה נכתב לאחר שפנו אלינו הרבה הורים לפעוטות שהתחילו ללכת ממש לאחרונה. הם שאלו אותנו איך בוחרים בכלל נעלי צעד ראשון. המשותף לכל הורים אלו הייתה תחושת חוסר וודאות ותסכול. שכן, מרביתם כבר ערכו חיפוש מעמיק בחנויות שונות ובאתרי האינטרנט אבל הם לא מצאו שום מידע בנושא. לכן, החלטנו לכתוב את סדרת המדריכים שתתמקד בכל פעם בקריטריון אחר מתוך הרשימה הבאה:

  • נוחות
  • עיצוב
  • תפיסה טובה של הרגל
  • חזקות ועמידות

 

השלב הראשון בבחירת נעלי צעד ראשון מעוצבות לתינוק

לא נלאה אתכם בפרטים ונספר לכם ממש עכשיו את השלב ה – 1 והחשוב ביותר בבחירה של נעלי צעד ראשון לתינוק שלכם. בשלב זה אתם צריכים פשוט לגלוש ברחבי הרשת ולבדוק איזה דגמים קיימים. שכן, אנו מדברים במדריך זה בעיקר על עיצוב. כך שאתם צריכים לראות את המגוון הקיים בחנויות שונות. הרי אם תפנו אל חנות מסוימת, אתם כנראה תראו רק 2 – 3 דגמים. אם תגלשו ברשת, אתם צפויים לראות מעל 30 דגמים מעוצבים.

 

השלב השני בבחירת נעלי צעד ראשון מעוצבות לתינוק

אם קראתם את המדריכים הקודמים שלנו, אתם וודאי יודעים שהעיצוב הוא חלק חשוב מאוד עבור מרבית ההורים, אבל גם יש עניין של נוחות. לטובת אלו שלא קראו את המדריכים הללו, נציין בקצרה כי בשלב זה אתם צריכים לקרוא חוות דעת של הורים ולבדוק האם הם מציינים שמדובר בנעל טובה שנוחה לתינוק או התינוקת שלהם. אם תקראו חוות דעת שמציינות כי הילד מסרב לנעול את הנעל או שתינוקות נפלו לאחר נעילה שלה, כדאי שתדעו שעדיף להימנע מהדגם המדובר ולא משנה כמה הוא מעוצב לטעמכם. שכן, נוחות חשובה יותר מעיצוב.

 

השלב השלישי בבחירת נעלי צעד ראשון מעוצבות לתינוק

בשלב השלישי אתם צריכים לבחור לפחות 5 דגמים שנראו לכם מתאימים מבין המבחר שנחשפתם אליו עד כה. אתם יכולים לצלם את הדגמים ולשמור את התמונות על הנייד (זו הדרך המומלצת ביותר) או שאתם יכולים לערוך רשימה ולציין את שם הדגם + הצבע שלו. לאחר מכן, גשו אל חנות שנמצאת בקרבת הבית עם התינוק ותמדדו את הנעל. בשלב זה תוכלו פשוט לבחור את הנעל המתאימה ביותר מבחינת עיצוב ונוחות.

 

לסיום

עד כאן כל המידע שאתם צריכים לדעת על נעלי צעד ראשון מעוצבות לתינוק. אנו מאחלים לכם בחירה קלה!

זוג נעליים

 

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו