מתפרת ברזנטים – תפירת ברזנטים לפי מידה

ברזנט הוא סוג של בד שמשמש כסכך, כחומר איטום או ככיסוי לרכבים, לריהוט, לאוהלים, למתקנים, לאופנועים, לסירות, למתנפחים ועוד.

תכונותיו המיוחדות של הברזנט: חוזק, עמידות מפני חום, קור ורוח ואטימות למים וגשם מסייעות לו לשמש בתור כיסוי בצורה יעילה ולהגן על הדברים שהוא מכסה מפני חום, קור ורטיבות.

ישנם סוגים ודגמים רבים של ברזנטים, כאשר כל אחד מן הסוגים יעיל למטרה אחרת.

לפיכך, אנו ממליצים לכם להזמין ברזנטים ממתפרת ברזנטים שתתפור לכם ברזנט ספציפי עבורכם ועבור הדרישות שלכם, ותתאים אותו לצרכים שלכם. להזמנת ברזנטים איכותיים מחברה טובה ואמינה היכנסו:

https://www.brz.co.il.

 

שימושים של ברזנטים

ניתן להשתמש בברזנטים למגוון רחב של שימושים ביתיים, תעשייתיים ואישיים. הברזנטים מתאימים לסגירת פרגולות, לסגירת מרפסות, להגנה מפני גשם, להגנה מפני רטיבות, לכיסויים לדוכנים, לכיסויים למשאיות ועוד. בנוסף הברזנט יעיל מאוד להגנה מפני השמש שעלולה לפגוע ולגרום לנזקים חמורים לחפצים, רהיטים ורכבים. חברת הכל לים מציעה לכם מגוון רחב של ברזנטים מסוגים וצבעים שונים ובמידה שמותאמת עבורכם ועבור הדרישות שלכם.

 

סוגי ברזנטים

הכל בים מציעה לכם מגוון רחב של ברזנטים מכל הסוגים. כאשר אתם בוחרים את סוג הברזנט שמתאים לכם ולדרישות שלכם, שימו לב שאתם בוחרים בברזנט עמיד למים ולשמש בעל לולאות כפולות ואפשרות לחיזוק בחבלי הברזנט. להלן מספר דוגמאות לסוגי ברזנטים:

 

יריעות שמשונית

אם אתם צריכים את הברזנט האטום ביותר, אנו ממליצים לכם לבחור בשמשונית. השמשונית היא ברזנט אטום ואיכותי בעל יתרונות רבים:

 

עמידות מפני גשם

ניתן להשתמש בשמשונית לשימוש חיצוני ופנימי בזכות העמידות מפני גשם שלה. השמשונית אטומה לחלוטין, יותר מברזנטים אחרים, ומונעת חדירה של מים ונוזלים אחרים. בעזרת יתרון זה, הברזנט מונע נזקי גשם כגון: ריקבון, עובש וחלודה.

 

עמידות בפני האקלים הישראלי

הברזנט של השמשונית עשוי מPVC אטום במיוחד ומיוצר בצורה מיוחדת שמתאימה לאקלים הישראלי. השמשונית לא תיפגע מהשמש הקופחת או מהקור שיש בישראל.

 

עמידות לאורך זמן

יריעת השמשונית מחזיקה זמן רב בהשוואה לברזנטים אחרים. קנייה של יריעת שמשונית משתלמת, משום שהיא מספקת לכם ברזנט לשנים רבות.

חוזק מיוחד: הPVC ממנו עשויה השמשונית מעניק לה חוזק מיוחד חזק יותר משל ברזנטים אחרים.

השמשונית מגיעה בצורות רבות ובצבעים שונים. ב"הכל לים" תמצאו מגוון רחב של שמשוניות ותוכלו להתאים אותן לפי המידה והצרכים שלכם.

 

יריעות בד מצופה אטום

ברזנט זה זול יותר מהשמשונית ומספק הגנה פחות יעילה מפני מים בהשוואה להגנת השמשונית. ברזנט זה מתאים בתור כיסוי זמני ולא יקר עבור רהיטי גן, נגד רוח, נגד לכלוך ואבק ועוד.

 

ברזנט משבצות שקוף

ברזנט זה עשוי משילוב של PVC יחד עם חיזוק מיוחד של אריג פנימי. ב"הכל לים" תוכלו לבחור את מידת הברזנט המתאימה לכם, ולהוסיף טבעות קשירה מיוחדות מפליז. ברזנט זה חזק יותר מברזנטים אחרים אך פחות מהשמשונית. הצבע של הברזנט הזה שקוף ולכן משתלב יפה בעיצובים שונים.

לסיכום, קיימים סוגים רבים של ברזנטים בגדלים, צבעים וצורות שונות. על מנת לקבל את הברזנט הספציפי והמדויק שמתאים עבורכם ועבור הצרכים שלכם היכנסו ל"הכל לים" ותתאימו את הברזנט שלכם לפי המידה והצבע שאתם רוצים.

בהצלחה!

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו