מתנות מקוריות בעיצוב אישי ובהתאמה אישית

אם אתם מחפשים אחר מתנות מקוריות בעיצוב אישי ובהתאמה אישית, אתם כנראה יודעים כיצד לגרום לאהוביכם להרגיש מוערכים.

ובסופו של דבר, כולנו רוצים להרגיש מוערכים ואהובים, אז ככה קונים מתנות ב-2020.

הנה מה שצריך לדעת על מתנות מיוחדות בהתאמה אישית לכל לקוח ולקוחה:

מתנות מקוריות בעיצוב אישי מקבלות סטייל אחר בכל פעם. למעשה, אתם יכולים לרכוש מתנה מקורית אחת לחודש לבני הזוג שלכם, ככה במשך שנים ולעולם לא למחזר את עצמכם. במילים אחרות, המגוון הוא אדיר! למשל, חשבתם אי פעם לרכוש בובה בהתאמה אישית? אם עדיין לא מכירים, מדובר למעשה בבובה במיוצרת בדמותכם! מדליק! מה עוד? בואו נדבר על רכישת מתנות באינטרנט אונליין, מידע מעודכן ל-2020:

 

מתנות בהתאמה ובעיצוב אישיים – כל מה שרציתם לדעת

מי מאיתנו לא אוהב לקבל מתנה מיוחדת בהתאמה אישית? תחשבו כמה שמחים יהיו יקיריכם כשהם יקבלו מתנה שהוכנה ויוצרה במיוחד עבורם. כשהם יקבלו למשל בובה בהתאמה אישית, הם לא יאמינו שמישהו באמת טרח לייצר בובה בדמותם.

סמכו עלינו, הם יהיו בהלם. למעשה, מדובר בבובה המודפסת במדפסות תלת ממד מקצועיות. ברוב הכמעט מוחלט של המקרים, הבובות מיוצרות באופן ממש זהה לבנאדם עצמו. מדהים. עוד ברשימת המתנות הכי מקוריות ל-2020, אנחנו גם רוצים שתכירו חולצות בהדפסה אישית לכל סוגי האירועים.

 

חולצות בהדפסה אישית ושלל מוצרים מקוריים נוספים

תוכלו להזמין חולצות לחתונה עם הקדשות אישיות, כולל גם חולצות עם תמונות שלכם. בנקודה הזאת אנחנו רוצים שתכירו את חנות ZOOPA בכתובת https://www.zoopa.co.il . בכל מקרה שבו אתם מחפשים אחר מתנות מיוחדות ומקוריות, תוכלו להתייעץ עם הצוות שנמצא בכתובת הנ"ל.

בין אם אתם צריכים מתנה מקורית לאירוע, או שמא אתם רוצים לפנק את בני הזוג ככה סתם, יהיה מומלץ קודם כל לקבל את הייעוץ מצוות המומחים של ZOOPA – מתנות בעיצוב אישי. כדאי לדעת, באתר של החנות תוכלו גם לקרוא ביקורות מאומתות של גולשים אמיתיים. בנוסף לכך, תוכלו גם לעיין בקטלוג המוצרים השונים שניתן לעצב בהתאמה אישית.

 

רכשו את המתנה מראש והימנעו מעיכובים מיותרים

עוד משהו שאנחנו רוצים שתדעו, זה העניין של זמן האספקה. אם אתם יודעים שמתקרב אירוע גדול, יהיה כדאי לרכוש מראש את המתנה, לפחות חודש מראש. חשוב לזכור – חלק מהמוצרים הנמכרים לכם בחנות ZOOPA מעוצבים בהתאמה אישית בחו"ל כמו מוצרים של צביעה לפי מספר.

מאחר שהגרפיקאים של חלק מהמוצרים יושבים בחו"ל, לוקח זמן לספק את המתנה. מתקרב אירוע גדול ומיוחל? רוצים לרכוש בובה בעיצוב אישי? קחו לפחות 26 ימים מראש, רכשו את המתנה ותהיו בטוחים שהיא תגיע בזמן. צריכים ייעוץ נוסף בנושא של מתנות מקוריות בעיצוב אישי? צוות המומחים של חנות ZOOPA זמין לפנייתכם. בהצלחה!

 

שי עטוף יפה

 

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו