משתלה באזור אור יהודה – יהוד עם משלוחים

מראשית החיים האנושיים על כדור הארץ, צמחים היוו חלק בלתי נפרד מסביבת החיים שלנו.

גם בעולם המודרני ניתן לראות את החשיבות הגדולה של הצמחים ברחובות, בחצרות וגם בתוך הבתים של כל אחד ואחת מאיתנו.

 

השילוב המנצח

לצמחי הביתה ישנם מספר תפקידים שונים, שיכולים גם להתחבר להם יחד. התפקיד הראשון ובעניי המשמעותי ביותר קשור בעיצוב וסגנון הבית. הוספת צמחים ועציצים לחללי הבית השונים יכולה להפוך את החלל למואר, להוות שבירת צבע ושדרוג של העיצוב אותו בחרתם.

מלבד האספקט העיצובי צמחי הבית מעניקים לבני המשפחה תחביב. גינון יכול להיות תחביב יחידני של אחד מבני המשפחה או זמן איכות משמעותי ונהדר לכל בני הבית. בנוסף לכך, ניתן לגדל גינות ירק שונות ולהנות מירקות ותבלינים טריים ונגישים.

 

צמחים עד הבית

כשאנחנו רוצים להתחדש בעציצים וצמחים חדשים, בדרך כלל נבחר לנסוע למשתלה הקרובה ביותר לביתנו. לעיתים לא נדירות, מדובר על נסיעה לא קצרה ולפעמיים גם נחזור מעט מאוכזבים כי לא נמצא את הצמח שחיפשנו.

בדיוק בשביל זה משתלה אור יהודה מספקת את האפשרות, שכולנו למדנו לאהוב, משלוחים עד הבית.

 

איך בוחרים צמחים באינטרנט?

בשונה מרהיטים, כשבוחרים צמחים לבית ישנו צורך לבחור את העציץ הספציפי והמאוד מיוחד שמרגיש כאילו הוא דיבר אלינו. ואומנם קנייה באינטרנט אינה מאפשרת לנו לבחור בצורה זו אך היא מספקת לנו חלופה מעולה, בעיקר בימי הקורונה.

אתר האינטרנט של המשתלה מכיל בתוכו קטלוגים מסודרים של סוגי הצמחים השונים. ניתן לחפש בהם לפי סוג הצמח הספציפי שרציתם או לפי קטגוריות שונות. החלוקה בקטלוגים מאפשרת לכם לבחור את הצמח שמתאים לכם בצורה מהירה וטובה.

נוסף לכך, ובעיניי מדובר על אחד היתרונות של קניה באינטרנט, על כל צמח ניתן לקבל בקליל בודד את כל המידע הרלוונטי, כולל דרך ההשקיה, משך חשיפה לשמש, עונת פריחה ואופן טיפול.

 

גינת התבלין שלי

תבלינים הם חלק בלתי נפרד מעולם הקולינריה הישראלי ומכלל המטבחים היוצרים את המרקם הארץ ישראלי. את רוב התבלינים כמובן שניתן לקנות בסופר הקרוב לבית, אבל כולנו נסכים שזו חוויה אחרת לצאת למרפסת או לגינה ולקטוף ממנה את התבלין המיוחל.

ניתן לגדל תבלים לתה, כמו מרווה, נענע ולואיזה. תבליני טעם, כמו בזיליקום, שמיר, פטרוזיליה ואף סוגים שונים של פלפלים.

כמובן שגינת הירק שלכם לא חייבת להסתכם אך ורק בתבלינים, ניתן לגדל תותים, עגבניות שרי וגם עצי פרי.

 

מתנה למי שאוהבים

יתרון נוסף בביצוע משלוח ממשתלה הינה האופציה לשלוח לאהובים עליכם מתנות לימים המיוחדים שלהם. אם נוף משלוחי המתנות הכיל בתוכו בעיקר זרי פרחים, שוקולדים ובלונים, אז עם משלוחים ממשתלות ניתן לשדרג את ההפתעה ולשלוח עציצים ופרחים שיישארו עם האהובים שלכם למשך זמן רב ויאירו את חלל הבית או המשרד שלהם לאורך זמן.

 

פרחים

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו