איך מצלמת וידאו עובדת בקווי ביוב

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

טכנולוגיות צילום מתקדמות שקיימות כיום מאפשרות לנו לאתר תקלות בקו הביוב שלנו ולפתור אותן בקלות יחסית ללא כל צורך לחפור סביב כל קו הביוב.

בעולם האינסטלציה זה כבר כמעט חובה עבור כל בעל מקצוע ראוי לשמו להחזיק ציוד של צילום קו ביוב, שכן זוהי הדרך היעילה ביותר לתת פתרון אמיתי לתקלות בביוב ולא רק לשים פלסטר זמני על הבעיה.

אז מה זה בעצם צילום קו ביוב כיצד זה עובד? כל זאת ועוד במאמר הבא.

 

צילום קו ביוב – כך זה עובד

בטכנולוגיית צילום קו ביוב מכניסים מתחת לפני הקרקע מצלמה מיוחדת וגלאי, שרצים לאורך כל קו הביוב ומתעדים את מצבו. בעזרת הצילום ניתן לאתר את מקור הבעיה ללא הרס מיותר מסביב לקו הביוב. הדבר מאפשר לחסוך כסף, זמן ולייצר סביבת עבודה מסודרת יותר.

 

מה משפיע על מחיר צילום קו ביוב?

לצילום קו ביוב אין מחיר קבוע, והוא תלוי במספר פרמטרים:

עומק ההחדרה של המצלמה:

ככל המערכת הצילום מוחדרת עמוק יותר, וקו הביוב ארוך יותר העבודה תהיה מורכבת יותר ומטבע הדברים יקרה יותר יקרה.

 

ציוד הצילום:

ציוד איכותי המספק תמונות וסרטונים בעלי רזולוציה גבוהה יהיה יקר יותר – אך ההשקעה שווה את התוצאה.

 

סוג העבודה:

לסוג העבודה בגינה שולחים את המצלמה יש השפעה על המחיר – למשל, איתור סתימות ונזילות עשוי להיות זול יותר מאשר מיפוי כולל של כל הצנרת.

 

גיל התשתיות:

ככל שהתשתית ישנה יותר ומתוחזקת פחות, כך מחיר העבודה יעלה.

 

מיקום גיאוגרפי:

איכות תשתיות הביוב תלויות פעמים רבות במיקום גיאוגרפי בשל התפקיד המשמעותי שמשחקות הרשויות המקומיות בתחזוקתן. מסיבה זו מחירים עשויים להיות שונים בערים שונות.

 

מהי החשיבות של צילום קו ביוב?

צילום קו ביוב הינו פתרון מהיר ויסודי לאיתור בעיות ותקלות במערכת הביוב. באמצעות צילום קו ביוב, ניתן לשתף את הלקוחות בתמונת המצב הנוכחית של הביוב ולאפשר להם לקבל החלטות בנוגע להיקף התיקונים שמעוניינים לבצע בביוב. צילום קו ביוב מונע חשיפת צינורות ללא צורך וחפירות מיותרות שעשויות לגרום לצנרת נזק בלתי הפיך.

בנוסף, צילום קו ביוב מאפשר לדיירים לבצע תחזוקה שוטפת של תשתית הביוב ומביא לתשומת ליבם הרגלים בעייתיים בשימוש בביוב. צילום קו ביוב מאפשר תיקון עומק יסודי ולא רק תיקונים שטחיים שלא מחזיקים לאורך זמן.

 

היכן ניתן למצוא בעל מקצוע עבור צילום קו ביוב?

לצילום קו ביוב מומלץ לשכור חברת אינסטלציה אמינה שיודעת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

אלעד פלג אינסטלציה היא חברה המתמחה במגוון רחב של עבודות אינסטלציה, כולל צילום קו ביוב. החברה מחזיקה בציוד הצילום המתקדם ביותר עבור קבלת תוצאות מיטביות, ומספקת שירותים בכל אזור המרכז והשרון במחירים הגונים ונוחים.

 

עדשה

מאמרים נוספים
שאולי תאהבו