היתרונות והחסרונות ברכישה של מצבר משומש למכונית

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

רכישה של מוצרים יד 2 כבר מזמן הפכה לנחלתם של רבים. היום בעקבות המודעות לאיכות הסביבה למשל, המון אנשים קונים בגדים יד 2 מטעמים של חסכון של כסף אך גם מטעמים של מחזור בגדים והפחתת הצורך

בייצור בגדים נוספים שמביא איתו, באופן טבעי, שימוש בעוד בד, ניצול של עוד ידיים עובדות לייצור ועוד.

גם תחום הרכבים נעזר בשנים האחרונות במוצרים יד 2, ובמאמר הקרוב נדבר על היתרונות והחסרונות ברכישה של מצבר משומש למכונית.

 

סטודנטים? מצבר משומש למכונית הוא כנראה אופציה טובה עבורכם

אז נתחיל מהיתרון הברור של רכישה של מצבר משומש למכונית והוא היתרון הכלכלי. קנייה של מצבר משומש יד2 היא קנייה שגם תתן לכם מענה לבעיה הנוכחית שלכם עם מצבר עובד, וגם לא תגרום לכם להכניס את היד שלכם עמוק מדי אל תוך הכיס. המחירים של מצבר משומש למכונית מתחילים בדרך כלל במחיר של 149 ש"ח, לעומת מחירים של מצברים חדשים שיכולים לנוע בין 350 ש"ח ועד 550 ש"ח ואפילו יותר.

 

איכות הסביבה – גם בתחום הרכבים

יתרון נוסף של רכישה של מצבר משומש למכונית גלום בכל נושא איכות הסביבה. כן, בשנת 2020 יותר ויותר אנשים הופכים מודעים לבעיות הזיהום הגדולות שמתקיימות בעולם, ולכן הם מנסים כמה שיותר לחסוך בייצור של מוצרים חדשים. גם ייצור של מצברים הוא ייצור מזהם, ולכן רכישה של מצבר משומש למכונית מפחיתה את הייצור של מצברים נוספים בעולם.

 

רוצים למכור את הרכב? תדאגו קודם שהוא יניע כמו שצריך

גם כשמסתכלים על מכירת הרכב, רכישה של מצבר משומש למכונית היא אופציה נהדרת. ולמה? אם אתם מוכרים את הרכב, בוודאי לא תרצו להשקיע מאות שקלים במצבר חדש שישמש מישהו אחר ולא אתכם, ולכן רכישה של מצבר משומש למכונית שאתם גם ככה מוכרים יכולה להיות רעיון לא פחות ממצוין.

 

קבלו אותם במחיאות כפיים סוערות – החסרונות

כן, רכישה של מצבר משומש למכונית מביאה איתה גם כמה וכמה חסרונות שחשוב מאוד להכיר. בראש ובראשונה ואולי החסרון המובן ביותר מאליו – מדובר כאן על מצבר משומש. העניין הזה אומר דבר אחד בדיוק – אתם למעשה מקבלים מוצר שכבר נעשה בו שימוש, ולכן יכול מאוד להיות שהוא לא יהיה ברמת התפקוד ובאיכות הגבוהה ביותר.

בנוסף, כאשר מדברים על קנייה של מצבר לטווח הארוך, מצבר משומש הוא ממש לא האופציה הטובה ביותר בשבילכם. בגלל שמדובר שמצבר משומש, אורך חיי המדף שלו יהיה קצר יותר מאשר קנייה של מצבר חדש, וההבדל באפקטיביות בין שני סוגי המצברים האלו יכול לנוע בין כמה חודשי תפקוד לעומת כמה שנות תפקוד. כן, זה משמעותי מאוד.

לסיכום, כמו בכל דבר גם לרכישה של מצבר משומש למכונית יש יתרונות ויש חסרונות, ולקראת הרכישה תצטרכו להבין איזה מהם גוברים על האחרים. בהצלחה!

 

חלק לרכב

מאמרים נוספים
שאולי תאהבו