מנוף סל מחיר

מנופים להשכרה הפכו בשנים האחרונות לנפוצים וזמינים יותר עבור עבודות שונות בהן שימוש במנוף יכול להקל משמעותית על הביצוע. אחד הסוגים השימושיים ביותר של מנופים הוא מנוף סל אשר יכול לשמש הן להרמת משאות והן לנשיאת עובדים. אז כמה עולה מנוף סל? על כך בכתבה הבאה.

 

מנוף סל – מה זה אומר ואיזה סוגים קיימים?

עולם המנופים הוא עולם מורכב הכולל לא מעט סוגים של מנופים וכלים הנדסיים שונים המשמשים להרמה של משאות בגדלים שונים ולגבהים שונים.

אחד הסוגים השימושיים והפופולריים ביותר של מנופים הוא מנוף סל.

מדובר במנוף אשר בקצה זרועו מותקן סל המתאים לנשיאה של משאות או עובדים במקום וו הרמה כפי שקיים במנופים אחרים.

עוד על מנוף סל – מנופי סל נחלקים לשני סוגים הנבדלים ביניהם בשימוש שהם מאפשרים – מנוף סל אדם ומנוף סל הרמה. מנוף סל אדם הוא מנוף המתאים לביצוע סוגים שונים של עבודות בגובה – שיפוץ, תיקון, גיזום, תליית שלטים וקישוטים או החלפת נורות במנורות רחוב. לעומתו, מנוסף סל הרמה משמש לנשיאת משאות בלבד והוא שימושי בעיקר עבור פעולות כמו העברת דירה או משרד והעברת ציוד הנדסי או חומרי גלם עבור עבודות בניין.

 

מנוף סל – כמה זה עולה?

מחירם של מנופי סל להשכרה משתנה על פי מספר מדדים – גובה העבודה, משקל העבודה וסוג העבודה. מנוף סל פשוט לגובה של 15 מטר, כלומר עד 5 קומות, יכול לנוע בין 400 ל-700 ש״ח לשעת עבודה כולל מפעיל. מנופים לגובה רב יותר, עד 45 מטר, כלומר עד 15 קומות, יכול להגיע למחיר של 1,200 ש״ח לשעת עבודה כולל מפעיל. מנופי סל אדם הם מעט יקרים יותר ושעת עבודה לגובה של עד 15 מטר יכולה להתחיל ב-500 ש״ח ולהגיע עד ל-750 ש״ח. כמו כן, במידה ובוחרים להשכיר מנוף עבור ביצוע של עבודות מורכבות, המחיר עולה בהתאם. לדוגמא, השכרת מנוף סל אדם עבור עבודות גיזום נעה בין 600 ל-2000 ש״ח בהתאם לגודל העץ ומורכבות העבודה.

 

מה חשוב לדעת לפני שמשכירים מנוף סל

לפני שמשכירים מנוף סל, חשוב כמובן לברר את כלל הפרטים לגבי טיב העבודה – גובה העבודה הנדרש, המשקל המיועד וכמובן סוג העבודה. בנוסף, מלבד השוואת המחיר עבור שעת עבודה, חשוב לוודא כי מדובר במחיר אשר כולל את שכרו של מפעיל המנוף. בנוסף, חשוב להבהיר מראש את כל הפרטים לגבי העבודה – האם יש גישה למקום העבודה עם משאית, האם יש בגובה עצים או עמודי חשמל אשר יכולים להפריע לביצוע העבודה ומהם פרטי העבודה שאמורה להיות מבוצעת. כמו כן, כמו בכל עבודה בגובה, חשוב מאוד להקפיד על כללי בטיחות נוקשים – להשתמש בציוד בטיחות כמו קסדות, אפודים וכפפות וכן להימנע מעבודה בתנאי מזג אוויר קיצוניים אשר מסכנים את ביצוע העבודה.

 

כלי רכב

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו