מיטות ילדים מעץ מלא

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

במידה ואנו מחפשים מיטות ילדים, מהר מאוד נגלה שמדובר בתחום רחב, הטומן בחובו היצע גדול ומרשים. מיטות ילדים מתחלקות למספר סוגים בהתאם לגיל הילד, נוכל למצוא מיטות תינוק המכונות גם "לול", מיטות מעבר, ומיטות לילדים בוגרים יותר. כמו כן, ישנם מוצרים כמו מיטות קומותיים או מיטות נפתחות, המאפשרים ניצול טוב יותר של חדרי הילדים. בכל מקרה- נראה שהבחירה הנפוצה היא מיטות מעץ מלא, היות ומדובר במיטות עמידות וחזקות, המתאימות לאקלים הישראלי.

סוגי מיטות ילדים

כשאנו מעוניינים לבחור מיטה עבור הילד\ה שלנו, נרצה להעניק לו את הטוב ביותר, כך שיקבל חווית שינה איכותית שתשפיע ישירות על חיי היומיום שלו, על גדילתו, ועל תחושתו הכללית.
מיטות עץ לילדים הן המיטות הנפוצות ביותר, היות ומדובר ברהיטים נוחים מכל הבחינות. הנגריות ויצרני המיטות מציעים מגוון עצום של מיטות ילדים, המותאמות לכל גיל ולכל מטרה. נוכל למצוא מיטות קומותיים לחדרי ילדים משותפים, מיטות נפתחות לאלו המעדיפים אותן, מיטות יחיד מעץ המעוצבות בצורות וצבעים שונים, מיטות המכילות בהן ארגז אחסון, מיטות תינוק, ועוד. כשמדובר במיטות ילדים- נוכל למצוא היום כמעט כל שנחפש, המיטות מגיעות בכל הגדלים הנחוצים- כך שילדינו יוכלו להרגיש בנוח, וליהנות מחוויה מזמינה ונעימה.

מדוע עץ מלא?

הסוג הנפוץ ביותר של מיטות כיום- הוא כמובן זה העשוי עץ מלא. אז…מה בעצם הסיפור עם העץ המלא? ובכן, כשאנו עוסקים ברהיטים- אנחנו מדברים על עץ בצורתו הקרובה ביותר לטבע. יצרנים מסוימים נוטים להשתמש בעץ שעובד בצורות שונות, למשל גריסה, טחינה, הדבקה וערבוב עם חומרים נוספים. עץ מהונדס ומעובד באופנים אלו- הוא פחות איכותי, ונוטה להתפורר כשהוא נחשף לרטיבות, ובנוסף הוא פחות עמיד באופן כללי. העץ המלא גם הוא- עובר תהליכי עיבוד מסוימים על מנת להפוך לרהיט איכותי, אך מדובר בתהליכי ייבוש וליטוש שאינם פוגעים במרקם הטבעי שלו. מהסיבות האלו, יצרנים רבים מדגישים את עובדת השימוש בעץ המלא, בעת שהם מפרסמים את מוצריהם.

רהיטי עץ מלא בכלל, ומיטות ילדים מעץ מלא בפרט- נחשבים לעמידים יחסית לסוגי עץ אחרים. בעוד יצרנים מסוימים משתמשים בעץ מעובד דוגמת שבבית, סיבית, ועוד, רוב היצרנים מודעים לאיכותיות שהעץ המלא מביא עמו. עץ מלא עובר תהליכי ליטוש וייבוש, אך שומר על מרקמו הטבעי היציב, ולכן מהווה חומר גלם מושלם לבניית רהיטים חזקים ועמידים, שאינם נהרסים במגע עם רטיבות. בנוסף- תהליכי העיבוד של העץ המלא הינם ידידותיים לסביבה, נוכחותו בחדר המגורים או השינה אינה פולטת חומרים בעייתיים, והרהיטים העשויים ממנו- מתאימים בצורה הטובה ביותר לאקלים הישראלי. מיטות ילדים מהוות מצע ובסיס עבור הילדים שלנו, והן תשפענה רבות על איכות חיי הילד. נרצה לבחור מיטות ילדים מהחומר הטוב והבריא ביותר, ע"מ להעניק לילדינו חווית שינה מושלמת.

חדר ילדים

מאמרים נוספים
שאולי תאהבו