מחפש לשדרג את חיי המין? הנה כמה תנוחות שכדאי שתנסה

כאשר נתקלים בבעיה בחיי המין, אחת מהטעויות הנפוצות היא להתייחס אליה באופן נקודתי. חיי המין של כל אדם הם מסע של גילוי ולמידה, כאשר חלק מהלימוד מופנה כלפי בן או בת הזוג, והחלק השני והחשוב ביותר מופנה פנימה כלפי האדם עצמו. חיי המין חייבים להתפתח איתכם ולהשתנות, או שהם יאבדו את העוקץ מהר מאוד. אם אתם מעוניינים לקדם את חיי המין, יש מספר תנוחות שכדאי לנסות.

 

בחירת תנוחות בהתאם ליחסי הכוחות בין בני הזוג

הרבה פעמים, מערכת היחסים של בני הזוג מחוץ לחדר המיטות, פולשת אליו בזמן קיום יחסי המין. בין כל זוג יש אינטריגות מורכבות, אשר נובעות בין השאר משינויים אינסופיים במאזן הכוחות. שינויים אלו יכולים לנבוע מהתקדמות מטאורית של אחד מבני הזוג במקום העבודה, או בשינוי שמקורו נפשי יותר. כאשר מנסים לבחור תנוחות חדשות בחדר המיטות, חשוב מאוד לקחת בחשבון את יחסי הכוחות בין בני הזוג. התנוחות שתבחרו, יאפשרו לכם ולבן או בת הזוג לבטא את עצמכם, ויעניקו הזדמנות לבחון ולמתוח את גבולות הקשר שלכם. אם אחד מבני הזוג חש את עצמו כחסר ביטחון במערכת היחסים בתקופה מסוימת, יתכן מאוד שהוא יגיב הרבה יותר טוב לתנוחות בהן הוא יהיה זה שבשליטה יותר. אם בן הזוג חש בשליטה באופן קבוע במהלך החיים של בני הזוג, דווקא לקיחת השליטה ממנו בחדר המיטות יכולה להיות הדבר המרגש יותר. אם אתם מתקשים להתמסר ולהתרגל לתנוחות חדשות, חפשו קמגרה פארם ותתחילו ליהנות.

 

בעילה בעמידה

סקס במהלך עמידה על הרגלים יכול בהחלט להיות המרענן הרשמי של הקיץ עבור זוגות רבים. התחושה שלצורך קיום יחסי מין יש צורך במיטה ובהיערכות מוקדמת ומורכבת, מושרשת אצל זוגות רבים, אך מדובר בטעות. יחסי מין בעמידה מאפשרים הרבה יותר ספונטניות, ומאפשרים סקס נוח, מהיר, זמין ומפתיע. תוכלו לתפוס את בת או בן הזוג בכל מקום בבית או מחוצה לו, ותוך מספר דקות כבר להלהיט את העניינים. סקס בעמידה גם משנה לחלוטין את התחושה בעת המגע המיני, בשל שינוי זווית החדירה, מה שמוסיף לגירוי אפילו יותר.

 

סקס עם אתגר

זוגות רבים מגיעים בסופו של דבר למצב, בו הם חשים שהם כבר עברו כמעט על כל התנוחות האפשריות. מצב זה הוא מסוכן, כי מעט מאוד אחריו מתחילה תחושת שעמום מקיום יחסי מין, מה שמוביל לעיתים למוות קליני של מערכת היחסים. אפשר כמובן לנסות לשנות זאת עם תוספות לפני הסקס, כמו משחק תפקידים או צפייה בסרטים ארוטיים, אך הרבה פעמים זה לא מספיק. כדאי מאוד לנסות להוסיף אתגר לסקס, לגיוון והעלאת הגירוי המיני. תוכלו למשל לנסות לשכב כאשר על אחד מבני הזוג נאסר לעשות שימוש בידיים, ואילו השני עם עיניים קשורות.

זוג מאוהבים

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו