סוואגי – מחלום במגירה למותג מצליח

הרבה פעמים אנחנו שומעים על סיפורי הצלחה שנשמרו במשך שנים כחלומות במגירה, ורק לאחר משך זמן מסוים התוכנית יצאה מן המגירה אל הפועל.

ובכן, זהו גם הסיפור עם סוואגי! במשך שנים הרעיון לייצר בגדי גוף לתינוקות, העיצובים והרעיונות השונים נשמרו במגירה, עד אשר באמת יצאו אל הפועל, והפכו לעסק חי ומתפקד.

כיום, סוואגי מציעה בגדי גוף מעוצבים לתינוקות ועוד מוצרים נוספים, ובכתבה שלפניכם נפרט על כך לעומק.

 

בגדי גוף לתינוקות

באופן עקרוני, סוואגי הוא סטודיו לעיצוב גרפי, בעל עיצובים ייחודיים ומקוריים אשר מתפתחים לאורך זמן. כמו שתיארנו לעיל, העיצובים האלו נשמרו במגירה, עד אשר הוקם האתר והחלה הפעילות. המוצר העיקרי שאותו משווקת סוואגי הינו בגדי גוף לתינוקות. המוצרים הקיימים מגיעים במגוון מידות המתאימות לגילאים שונים, ובעיצובים מיוחדים ומרהיבים לכל מאורע בחיים – החל מברכות וציון ימי הולדת, חגים ומועדים, עיצובים מצחיקים ומיוחדים, וכלה באיחולים למשפחה, ביגוד לילודים מגיל 0 או עיצובים מיוחדים עם שמות הילד/ה. המגוון גדול מאוד ולכל מטרה ניתן להתאים את העיצוב המתאים.

 

מוצרים נוספים

את העיצובים המיוחדים של סוואגי ניתן להתאים לא רק לבגדי גוף לתינוקות, ולכן המותג מציע קשת רחבה של מוצרים. בין המוצרים ניתן למצוא סדינים ושמיכות לתינוקות במגוון רחב של דוגמאות ובדים, כיפות מעוצבות לימי הולדת, בר מצוות ועוד, וכן מוצרים שונים כדוגמת כוסות בגדלים וצבעים שונים עם הדפסה, ציפיות לכריות, מטפחות ראש ועוד. בשורה התחתונה, אפשר למצוא בסוואגי מוצרים, אשר ניתן להתאים לכל מאורע, וזו אחת הסיבות המרכזיות שסוואגי הפך למותג מצליח – לכל לקוח ניתן למצוא את המוצר המתאים.

 

איכות המוצרים

מעבר לעיצובים המקוריים והמיוחדים של סוואגי, ישנו אלמנט נוסף וחשוב מאוד בהצלחת המעבר מחלום במגירה למותג מצליח, והוא איכות המוצרים. כאמור, המותג מציע מוצרי בד, פלסטיק ועוד, כאשר כל המוצרים הקיימים מבד הינם מ-100% כותנה אשר מיוצרת פה בישראל במיוחד בעבור סוואגי ובהתאם להוראות שהם מעבירים ליצרן. כל זאת על מנת להבטיח איכות ורמת גימור גבוהה במיוחד של המוצרים עצמם, לצד עיצוב מרהיב ומיוחד שלהם.

 

שירות מקצועי ואדיב

פן נוסף וחשוב מאוד לכל עסק, שבסוואגי בוחרים לשים עליו דגש רב מאוד, הינו השירות והרמה המקצועית. בסוואגי מציעים איסוף עצמי לצד משלוחים לרחבי הארץ תוך מספר ימים בודדים מביצוע ההזמנה,  והנציגים זמינים בטלפון או במייל לכל שאלה שיכולה לעלות בקרב הלקוחות וכל זאת תוך מתן יחס אדיב ונעים.

 

לסיכום

עד לפני מספר שנים, סוואגי היה חלום במגירה. מהרגע שבו התוכניות יצאו מן הכוח אל הפועל, האנשים שמאחורי המותג הגדירו לעצמם מספר פרמטרים לגביהם אינם מוכנים להתפשר, והם הייחודיות והיופי של העיצובים, איכות המוצרים והשירות המקצועי. כל אלו, סייעו לסוואגי לממש את הפוטנציאל הגלום בו.

בגדים מעוצבים

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו