מהם היתרונות של הפלה בכדורים

נכנסת להריון בלי שתכננת את העניין? את צעירה מידי כדי להיות אימא? או שאולי יש לך כבר שלושה ילדים ואת לא מדמיינת את עצמך שוב עם תינוק קטן? זה לא משנה מה הסיבה שבגללה את חושבת על הפלה, כי בכל מקרה כדאי שתעייני במאמר שהבאנו כאן לפנייך ותקבלי תמונה לגבי האפשרויות שביניהן תוכלי לבחור.

 

האם הפלה עם כדורים תוכל להתאים לך?

הדבר הראשון את צריכה לדעת על הפלה בכדורים, זה שהיא לא באמת יכולה להתאים בכל שלב בהיריון. כלומר, הרופאים המומחים מציעים את האופציה הזאת רק לנשים שנמצאות עד שבוע 9 של ההיריון, כך שאם את בשבוע העשירי ואת חושבת על הפלה, אופציית הכדורים כבר לא רלוונטית עבורך. שנית, כמובן שיש יתרונות רבים לאפשרות הזאת, כאשר הראשון שבהם זו העובדה שבסך הכול מה שתחווי יהיה סוג של כאבי מחזור. היתרון השני של תהליך כזה זו כמובן העובדה שאת לא צריכה לעבור שוב התערבות כירורגית או ניתוח. מדובר בסך הכול על כדורים שיהיה עלייך לקחת ובסופו של התהליך תצטרכי לעבור בדיקת אולטרה סאונד כדי לוודא שאכן הרחם נקי.

 

איפה ניתן להשיג כדורים להפלה?

ממש כפי שהפלה ניתוחית זה לא משהו שכל רופא יוכל לעשות לך, אלא רק רופא מומחה ורק אחרי שתעברי וועדה מתאימה, כך קורה גם לגבי הפלה שנעשית בכדורים. כלומר, אם חשבת לרגע שתוכלי לפנות אל בית המרקחת הקרוב, לבקש מהרוקח כדורים וכך להפסיק לבדך את ההיריון, כדאי שתדעי שבפועל הדברים עובדים אחרת. בפועל את צריכה לפנות אל רופא נשים שיהיה אחראי על התהליך כולו, וכפי שהזכרנו לעיל, מוטב לעשות זאת כמה שיותר מוקדם. חשוב גם לזכור שככל שהשבועות עוברים ההיריון הולך ומתפתח, מה שאומר שהפסקתו עלולה להיות מלווה בדימום כבד וכואב יותר. לכן, אם כבר קיבלת את ההחלטה על הפסקת ההיריון, לא כדאי לדחות את הדברים עוד ועוד.

 

כיצד תבחרי מרכז רפואי שמתאים לך לתהליך ההפלה?

לבחור רופא נשים, או מרכז רפואי, לתהליך כמו הפלה זה לא עניין פשוט. בנוסף, ברוב המקרים אישה שמגלה שהיא בהיריון ומעוניינת להפסיק אותו לא תדבר על כך עם אנשים זרים כדי לבקש המלצות על רופאים כאלה ואחרים. זה נשמע לך מוכר וגם את מרגישה שהדיסקרטיות היא פקטור חשוב בכל התהליך? אם כך, כדאי להיזכר שבדיוק בדברים כאלה האינטרנט יוכל לעזור לך. העניין הוא שאם תעשי חיפוש מהיר תוכלי למצוא חוות דעת רבות של לא מעט נשים אודות מרכזים רפואיים כאלה ואחרים. אותן נשים כבר עברו את התהליך שאת עתידה לעבור בקרוב, כך שאם את יכולה ללמוד מתוך הניסיון שלהן, למה שלא תעשי זאת? בצורה כזאת תחסכי לעצמך עגמת נפש ותבחרי, כבר מהרגע הראשון, במרכז רפואי מקצועי להפלות בכדורים.

קופסאות עם כדורים

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו