מהו מומחה SEO ומהם השירותים הכוללים שהוא מציע

כל בעל עסק יודע שאם הוא לא ברשת ובפלטפורמות חברתיות למיניהן, הוא לא קיים. אמירה קשה ככל שתהיה, אך מדויקת לתקופת הזמן שלנו, הרי רוב תנועת הלקוחות מגיעה אל העסק בעקבות חיפוש במנועי חיפוש.

 

מציאות זו הכירה לכל בעל עסק את החבר הטוב ביותר שלו – את SEO שלו.מי זה בכלל, מה התפקיד שלו ומה השירותים שהוא יכול לספק לנו? מסבירים בעיברית פשוטה.

 

 מומחיות זה שם המשחק

מומחה SEO הוא אדם הדואג לכך שהאתר של העסק שלכם יקודם ע"י מנועי חיפוש. מה זה אומר? זה בעיקר אומר שהוא צריך להראות למנועי חיפוש מי עומד מאחורי העסק, מה תחום ההתמחות של העסק ולשכנע את מנועי החיפוש, שלהם אלגוריתם בחירה מורכב, שמדובר בעסק אמין וכדאי שהרבה אנשים שמחפשים שירות מסוים יגיעו אליו במהרה בתוצאות החיפוש.סוג של שדכן מודרני אם תרצו.

 

 איך גורמים למנועי חיפוש "לחבב" את העסק שלכם?

דווקא פה, בניגוד לאהבת אמת שאמורה לפרוח מעצמה (יש שיחלקו עלינו באמירה זו), מדובר בלסגל לאתר העסק את המאפיינים שיעזרו למנוע חיפוש לבחור דווקא בו. כפי שנאמר "הוא מעדיף בלונדיניות? אז נעשה אותה בלונדינית".באמצעות אילו כלים?  הוא יעצב את הנראות של האתר, את המסר והתוכן שהאתר מעביר, יידע לצפות מה תהיה התנהגות המבקרים באתר ויידע להעריך את ההתנהגות בפועל ולתקן במקרה הצורך דבר כזה או אחר.

 

 עבודה שוטפת

כפי שכבר הבנתם, מדובר בעבודת תחזוקה שוטפת – עוברים על תוכן האתר, בודקים את הקישורים ואת התנועה בו כל הזמן.

 

 איך יודעים ש – SEO עושה עבודה טובה?

בשורה תחתונה הסיפור מאוד פשוט – אם המטרה שלכם היא שכמה שיותר אנשים יבקרו באתר וכמה שיותר אנשים יגיעו אליכם אחרי הביקור באתר – די ברור איך ניתן להעריך את אופן ביצוע העבודה של SEO. לכן, היד תמיד צריכה להיות על הדופק וכל פעם שמזהים צורך בתיקון קטן או גדול, מבצעים אותו במהרה.

 

 איך מפקחים על מומחה SEO העובדים בשבילכם?

מה לעשות שרוב בעלי העסקים לא בדיוק מגיעים מתחום ה – SEO, מה שמעמיד אותם במצב מעט בעייתי, שכן אין להם דרך להעריך באמת איפה ניתן לייעל משהו והם נאלצים להסתמך בעיניים עצומות על מומחי ה – SEO שלהם. מצב שהוא בהחלט בעייתי.

 

 אז מה הפתרון?

הפתרון הוא לפנות למפקח מומחי SEO, אדם המגיע מתחום ומכיר את אופן הפעולה של SEO, שיתפקד על תקן העיניים, האוזניים והידיים של בעל העסק.לסיכום, גישוש באפלה עובד נפלא במסיבות הפתעה ומעט פחות טוב בכל מה שקשור לעסק הפרטי שלכם. מפקח מומחה SEO יוביל אותכם בבטחה אל עבר האור – גם אם מדובר רק באור הבוקע ממסך המחשב שלכם.

SEO

אז מה היה לנו בעמוד זה?
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו